Предлог резолуције о Косову

Не могу ти рећи шта ислим о тој резолуцији јер је нисам прочитао. Међутим, ако у тој резолуцији стоји да је КиМ у саставу Србије онда сам за ту резолуцију. Али ако стоји да се један део КиМ поклања шиптарима нисам за ту резолуцију. Такође, ако у тој резолуцији стоји да војска и полиција иду на КиМ јесам за ту резолуцију.
 
no_problem:
Видим да ти је до спрдања. Ако ако, показујеш само колико вредиш тиме што се на овакво озбиљној теми спрдаш. Изволи.

NE !!! meni nije do sprdanja pogotovu ne prema ljudima,zato sam stavio i upitnik...Sistem vrednosti,blagostanja,to je to ....svakako kriticar sistema zato sam i naglasio ''Kostunicstan''...
 
Vintage:
NE !!! meni nije do sprdanja pogotovu ne prema ljudima,zato sam stavio i upitnik...Sistem vrednosti,blagostanja,to je to ....svakako kriticar sistema zato sam i naglasio ''Kostunicstan''...


Та моја изјава око спрдања није теби била намењена него Светолику. Извини на неспоразуму.
 
svetolik trpkovic:
ta rasprava ce se po obicaju pretvoriti u toliko posipanje g*vnima izmedju vlasti i opozicije sto komunjarske, sto liberalne da ce na kraju sama rezolucija pasti u treci plan jos kad krenu da se nadglasavaju ko je veci izdajnik i patriota i ko je sta ukrao velik ce autoritet imati to sto usvoje mos' se usrati .
Pa vidi se da bash ne poznajesh materiju ....Liberali su ti komunjare najvece.Za njih su chak i Radikali mala deca...LDP ideologija je kontinuitet bolesnih baba-Latinkinih liberala 70-tih koji su chak i za ondashnju anti-srpsku vladajucu struju SK-a bili extrem..moz misliti koliko su tek to debili bili kad su i za ondashnje komujare bili radikalni....
 
Enfroz2891.:
Pa vidi se da bash ne poznajesh materiju ....Liberali su ti komunjare najvece.Za njih su chak i Radikali mala deca...LDP ideologija je kontinuitet bolesnih baba-Latinkinih liberala 70-tih koji su chak i za ondashnju anti-srpsku vladajucu struju SK-a bili extrem..moz misliti koliko su tek to debili bili kad su i za ondashnje komujare bili radikalni....
Meni su uglavnom svi komunci isti al ako pogledamo sta je ostalo u zemlji iza Latinke i Nikezica sa jedne i "nacionalne struje" KPJ na celu sa Milosevicem i njegovim ispljuvcima samo lud ili do zla boga glup covek moze pricati kako su ovi prvi bili gori i koliko znam njih su sutnuli sto nisu bili dovoljno radikalni za razliku od njihovih rvatskih kolega koji su par godina kasnije puknuli zbog preteranog radikalizma.Mada sve jedno nije poena u LDPu iako i oni imaju komunjarskih obelezja ipak su radikali nenadjebivci oni su ko oni nagori komunci staljinisticki orijentisani ko sto su ovde bili pre IBa .
 

Back
Top