Sindrom "Delja-Selja"

Cruella:
pa i njemu bilo onako usput...
i naislo nesto bolje
usput...
svasta hoda putem...
Jeste da je pitanje za dame, ali moracu i ja nesto da kazem. Citam sta sve pisete i taman sam hteo drvlje i kamenje po zenskom rodu, kad procitah poslednje postove Cru i Zelenooke. Znaci zaista treba biti samokritican. Sta mislite kako je momcima kada ih zene zavlace, prvo hoce, hoce, pa ih onda otkace ko jedan-dva bez objasnjenja. I definitivno je da je nebrojeno vise takvih slucajeva koji su se desili frajerima nego ribama. Zar bi opravdanje trebalo da bude:"... mi smo lepsi pol, moze nam se...". Boli ga...! I pored svega mi ne kukamo po forumu kako devojke umeju biti surove, neodlucne itd, naravno svaka cast izuzecima koji cmizdre, ali nisam ih previse sretao na forumu.
Veliki pozdrav za Cru i Zelenooku!!! 8)
 
Cruella:
pa i njemu bilo onako usput...
i naislo nesto bolje
usput...
svasta hoda putem...
Haha, u pravu si, ali nisi ti taj koji baca i vodi loptu... Jos te ja danas ubedjujem kako te zovem sutra, ti kazes, ma ok, ne moras odmah sutra, a ja opet: "Ma, jok, jok , sutra, obavezno sutra..."
To je kratak vremenski period. Ma, ne svidjaju mi se ti tiposi uopste... A sto je najgore, ti hteo-ne hteo, ipak provedes dan cekajuci poziv, bez obzira koliko ti to bilo bitno ili nebitno...

Ma, nepostovanje tudjeg vremena. To ja tako zovem. Dzabalebarosi koji nemaju pametnija posla.
 
mene jedna muvala 6 meseci
i odredjenog dana zove me da se vidimo hitno
ja nisam mogao
posle manje od mesec evo ti meni razglednice iz new yorka
sta je ovo ko je ovo :D
na poledjini pisalo ovako
dobila sam green card, htela da te vodim
zasto nisi dosao onaj dan
ljubim

aaaaaaaaaaaaaaaaaa :roll:
 
Grimizni_ratnik:
Jeste da je pitanje za dame, ali moracu i ja nesto da kazem. Citam sta sve pisete i taman sam hteo drvlje i kamenje po zenskom rodu, kad procitah poslednje postove Cru i Zelenooke. Znaci zaista treba biti samokritican. Sta mislite kako je momcima kada ih zene zavlace, prvo hoce, hoce, pa ih onda otkace ko jedan-dva bez objasnjenja. I definitivno je da je nebrojeno vise takvih slucajeva koji su se desili frajerima nego ribama. Zar bi opravdanje trebalo da bude:"... mi smo lepsi pol, moze nam se...". Boli ga...! I pored svega mi ne kukamo po forumu kako devojke umeju biti surove, neodlucne itd, naravno svaka cast izuzecima koji cmizdre, ali nisam ih previse sretao na forumu.
Veliki pozdrav za Cru i Zelenooku!!! 8)
E, grimizni, pa ja ne vidim da sam se obratila samo zenskama, sto se tice moje teme, (ne dela sa sinnketovom temom). Ja sam mislila na oba pola. Svakako, sigurno ima i devojaka koje su tako nesto uradile... Pitanje je za sve... ;)
 
Dana2503:
E, grimizni, pa ja ne vidim da sam se obratila samo zenskama, sto se tice moje teme, (ne dela sa sinnketovom temom). Ja sam mislila na oba pola. Svakako, sigurno ima i devojaka koje su tako nesto uradile... Pitanje je za sve... ;)
:lol: :lol: :lol: Da,da, a ja procitao "Zene...", pa se odmah prebacio na glavnu temu. Cim vidim "sinnke", ja ne citam, pa tako i sada. :-D
 
Pa pazi ja mislim da vam je oboma to bilo tako usput dok ne naidje nesto bolje i izgleda da je njemu naislo i covek onda kad se zaljubi nema vremena za druge ........ali stvarno ko se jos muva 6 meseci nego ste oboje bili u nekom periodu kad vam je bio potreban neko za druzenje, mislim ne verujem da on nije imao hrabrosti 6 meseci da ti kaze sta hoce ili oseca nego je jednostavno ubijao vreme a i tebi da se on toliko svidjao pa za 6 meseci bi mu poslala neki znak dob\voljan da i muflon ukapira . mada je glupa fora da nekoga sa kojim si se cuo redovno odjedanput prestanes da zoves ali sta znam ima nas svakakvih ......................
 
Dana2503:
Sinnke, da sam tebe slusala, mnogo bih bolje prosla!!! :lol:

Ma pazi sve je to za ljude, i ne treba nikom zamerati, predomislis se pa sta ko je sisa ima druga. Nego cesto se to odmah oseti da li je to nesto za torbanje ili je samo za simpatiju i s jedne i sa druge strane.

Meni se jednom desilo isto upoznao curu i ona mi preko prijateljice dala broj, i ja je zvao i ona se javi a ja rekao daj fiksni da ne trosim s mobilnog. Mozda je zbog toga popizdila ko zna:lol::lol:

Uglavnom nije se vise javila da bi nakon par meseci preko te svoje prijateljice ona mene trazila, e to je vec koza, sta me ima kog vraga trazit kad nije to dok je bilo vreme:roll::lol:

Ne kaze se dzabe "Ludu zenu niti yebi niti kuci vodi":lol::lol:
 
sinnkе:
Ma pazi sve je to za ljude, i ne treba nikom zamerati, predomislis se pa sta ko je sisa ima druga. Nego cesto se to odmah oseti da li je to nesto za torbanje ili je samo za simpatiju i s jedne i sa druge strane.

Meni se jednom desilo isto upoznao curu i ona mi preko prijateljice dala broj, i ja je zvao i ona se javi a ja rekao daj fiksni da ne trosim s mobilnog. Mozda je zbog toga popizdila ko zna:lol::lol:

Uglavnom nije se vise javila da bi nakon par meseci preko te svoje prijateljice ona mene trazila, e to je vec koza, sta me ima kog vraga trazit kad nije to dok je bilo vreme:roll::lol:

Ne kaze se dzabe "Ludu zenu niti yebi niti kuci vodi":lol::lol:
To ti pricham...
 
Dana2503:
U, sinnke, stekas se za impulse... :lol:

A zasto bi trosio nesto sto ne trebam.

Kad se preko fiksnog i bolje cuje, pa kad ona nije stekara sto onda ona mene nije nazvala pa trosila svoje impulse, e da ne tera vodu na svoju vodenicu..

A i nisam dovoljno veliki seljak da bi glumio njoj ne znam koga i razgovarao pola sata preko mobilnog, ja se samo u torbanju trudim, a ostalo je sve kako bude.
 
Dana2503:
Elem, sindrom... Desilo mi se da me je neki tip muvao, samopozvano, sve to lepo islo, poruke slao, ispijali silne kafe, trte-mrte, on stalno nesto nagovestava, ja kuliram i cekam, i jednog dana, sutra da me on zove da se dogovorimo kad da se nadjemo. Nista. Od tada ga nisam ni videla ni cula. :|
Isto tako, sad skoro, moju drugaricu muva tip vise od pola godine, i konacno se nekako navataju i da se dogovore jedne subote da ona dodje kod njega, dodje subota, njega nema celog dana da se javi! Covek samo nestade!
Nista mi tu nije jasno. :|
Zasto trositi 6 meseci a onda samo tako otici?
Zato sto vi zene tako kulirate i cekate i sve hocete na tacni. A likovi treba da budu empate i da vam citaju misli od slova do slova.
Posle je Djavo kriv, kad covek digne ruke od vas takvih.
 

Back
Top