Muško telo - kako deluje na vas

mladja

Primećen član
Poruka
536
Kada vam prilazi Muškarac koji želi da stupi u kontakt sa vama, koliko je bitno kako je građen, kako fizički izgleda. Kako na žene deluje muško telo. Da li kod uspostavljanja kontakta i odnosa sa ženama muškarcu treba preplanulo, nabildovano i dobro održavano telo, da li mu smeta, ili nema neke važnosti. Kako žene reaguju na sex sa lepo razvijenim, prosečnim ili telom o kome njegov vlasnik i ne vodi mnogo računa?
 
Pa, bitno mi je kako izgleda, ali ne u smislu da imam neki izgradjen stav, kao-mora biti ovakav, onakav, da ima ono, itd... Desilo mi se par puta da mi se svideo tip za koga sam i ja bila iznenadjena koliko se razlikuje od prethodnih... Nista mi to nema veze, samo je vazno da mi se nesto na njemu svidi... Volim "vrcave" momke, duhovite... Ne volim "baje", previse sigurne u sebe, ironicne... Volim da je u fazonu "mladi smo i zezamo se, pa ako nesto bude-bude... ". ;)
Ipak, vise volim crne momke, ne mrsave, malo onako da ih ima, da ima cime da me zgrabi... :lol:
Ne mora bas da ima svaki misic definisan i na mestu...
Ne bih nikada bila sa nekim ko ne vodi racuna o svom telu, ma kako izgledao.
 
Ne volim isfeminizirane i sa nekim mlakim pokretima... Ili one, dugajlije, sa rukama do zemlje... Ne volim mnogo svetle momke, ni debele naravno... Ne volim niske, niti nesto gledam ka celavima, ali volim skroz kratko osisane... Kako bih opisala lice: "jake vilice, crvena puna usta i beli zubi..." :P
Ne volim one malo pogrbljene, one sto nabiju vrat u ramena, sto idu onako nabildovano i sire se, tj. zdepaste... Ne volim ni previse maljave...
Ma od kud znam, sve volim i nista ne volim... :P
 
OK
Ali mislio sam o prvom kontaktu, kada ti prilazi mušharac, kako reaguješ. Ovo što voliš i šta ti se sviđa, to dođe kasnije. Da li muškarcu koji ti prilazi pomaže ili odmaže telo koje ima. Pazi, telo je jedno, a njegov pristup tebi drugo. Koliko u tom slučaju obračaš pažnju na telo, da li te njegovo telo zbunjuje, privlači ili njemu pomaže da ti priđe i da te osvoji?
 
Uh oh... Tada ga na brzinu odmerim od glave do pete... Skeniram ga na brzaka... Ako je slucaj ono sto sam vec navela da mi se ne svidja-ne mora ni da prilazi i zauzmem "ne prilazi" stav. :P Ali, ako po meni ok izgleda, onda ce me jos vise privuci ono sto sam vec navela gore da mi se svidja, (opustenost itd.)
Sustina mog odgovora je da mi nije bitno toliko njegovo telo u trenutku prilazenja osim ako nije ekstrem.
 
mladja:
Kada vam prilazi Muškarac koji želi da stupi u kontakt sa vama, koliko je bitno kako je građen, kako fizički izgleda. Kako na žene deluje muško telo. Da li kod uspostavljanja kontakta i odnosa sa ženama muškarcu treba preplanulo, nabildovano i dobro održavano telo, da li mu smeta, ili nema neke važnosti. Kako žene reaguju na sex sa lepo razvijenim, prosečnim ili telom o kome njegov vlasnik i ne vodi mnogo računa?


ne volim viatnamce nego nešto konkretno!!! :lol:
 
Cruella:
ne volim nabildovano...
nema neke velike vaznosti...
ni u sexu...
ne 'ebem se sa telom, nego sa vlasnikom
subjektivno naravno..
ne znam cemu generalizacija...
OK
Muškarac koji ima jako zdravo prirodno ili utrenirano telo, samouverenije prilazi ženi, ne razmišljajući o sebi, a pri tome telom kao pojavom deluje na ženu, uz istovremeni nastup, koji usmerava na osvajanje žene. Da li takvi muškarci imaju više šanse da stupe u sexualni odnos sa ženom koja mu se sviđa od drugih?
 
da li te njegovo telo zbunjuje, privlači ili njemu pomaže da ti priđe i da te osvoji?

Ne osvaja me telom. I sad stvarno i samoj sebi delujem otkacheno, ali kitom bi mogao da me osvoji. Dakle, zamislimo nekoliko razlicitihih i golisavih momaka koji krecu u osvajanje .. ja cu da jednim sirokim pogledom obuhvatim telo, odnosno tela, a zatim cu se fokusirati na kitu, odnosno kite, i tako moze da prodje i lik koji nije zategnut, zgodan, nabildovan, preplanuo, etc .. ali ima druge argumente. Poshto je pitanje bilo usko-telesno i ja sam se zadrzala samo na tom aspektu. E sad, poshto niko ne hoda ulicom mashuci kitom, opet ostaje samo ostatak tela na uvid, a tim ostatkom ne moze da me osvoji, ali moze da mu pomogne da bude primecen, pa i da me dovede u zabludu :)
 
Vesela_zena_beogradska:
Ne osvaja me telom. I sad stvarno i samoj sebi delujem otkacheno, ali kitom bi mogao da me osvoji. Dakle, zamislimo nekoliko razlicitihih i golisavih momaka koji krecu u osvajanje .. ja cu da jednim sirokim pogledom obuhvatim telo, odnosno tela, a zatim cu se fokusirati na kitu, odnosno kite, i tako moze da prodje i lik koji nije zategnut, zgodan, nabildovan, preplanuo, etc .. ali ima druge argumente. Poshto je pitanje bilo usko-telesno i ja sam se zadrzala samo na tom aspektu. E sad, poshto niko ne hoda ulicom mashuci kitom, opet ostaje samo ostatak tela na uvid, a tim ostatkom ne moze da me osvoji, ali moze da mu pomogne da bude primecen, pa i da me dovede u zabludu :)
Otprilike sam na to mislio.
 
Vesela_zena_beogradska:
Dakle, zamislimo nekoliko razlicitihih i golisavih momaka koji krecu u osvajanje .. ja cu da jednim sirokim pogledom obuhvatim telo, odnosno tela, a zatim cu se fokusirati na kitu, odnosno kite, i tako moze da prodje i lik koji nije zategnut, zgodan, nabildovan, preplanuo, etc ..
....ovo me potsetilo na onaj glupavi film....

no no no no no no no yeeees, no no yeeees.... no no no no.... YEEEES! :lol: :lol: :lol:
 
mladja:
Pa zar ne može i da ima jako, razvijeno telo i da je zgodan unutra, u glavi. Zašto to po tebi ne može zajedno?
naravno da moze zajedno...
samo kazem da mene privlaci
onim u glavi, a ne telom....

sorry, al' ne volim jako razvijeno nabildovano musko telo.
al' takodje ne biram muskarce po tome..

jesam li ja nejasna mozda?
to je od vrucine... ;)
 
Upravo pri prvom kontaktu fizicki izgled i jeste najbitniji...
Kasnije gubi na znacaju...
Ne volim previse nabildovane, ne volim debele, ne volim muskarce sa krupnim kostima, ne volim muskarce sa stomacinama, ne volim celavce, kajlase, muskarce u trenerkama, niti sa pirsingom...
Nastavice se... :lol:
 
Fizicki izgled i jeste ono sto nas na prvu loptu privuce ili odbije, ali cim pocne prvi razgovor, obracam paznju na licnost...
E sad... da bi me privukao ne mora da ima idealno telo i facu, vec prosto da ima nesto sto se meni svidja, naravno... Volim visoke, jake muskarce... ne volim bebi fejs...
 
gossca:
Fizicki izgled i jeste ono sto nas na prvu loptu privuce ili odbije, ali cim pocne prvi razgovor, obracam paznju na licnost...
E sad... da bi me privukao ne mora da ima idealno telo i facu, vec prosto da ima nesto sto se meni svidja, naravno... Volim visoke, jake muskarce... ne volim bebi fejs...
Mislio sam da na žene više deluje muško telo po pitanju sexa, kao što na muškarce više deluje žensko telo od recimo toga kakva je žena ličnost. Za sex barem je moje mišljenje takvo, ako je žena lepo građena, privlačna seksipilna, više me privlači seksualno nego ako nema telo i lice, celokupnu figuru koja bi me privukla.
 

Back
Top