E, pitam ja vas...

pin up

Početnik
Poruka
24
Imam golem problem.Iskreno,navikao sam na redovan sex.I znaci mi,i u vezi i kad nemam curu.Trenutno je imam,dugo smo zajedno,sve je u redu i volim je.
Sticajem okolnosti, ona studira u drugom gradu, a ja upoznajem svoju novu prirodu,jednostavno ne mogu bez sexa,ne mogu da se suzdrzim.Iz tih se avantura vracam potpuno emotivno neokrnjen, ali i sa grizom savjesti..Pa opet nastavljam dalje.Bukvalno kao fizioloska potreba!
Pitam ja vas,dezurni sexolozi,da li se sve moze suzbiti snagom volje?!Da li je u pitanju samo manjak karaktera ili jednostavno ima ljudi koji ne mogu da suzbiju tu potrebu,bez emocija,cist surovi sex?!
Ljudi,kao sto znamo ne mogu snagom volje da suzbiju fizioloske potrebe,glad,zedj,nuzdu...Da li se ovo moze analogno primjeniti i na potrebu za sexom?!
Da li je ovo samo uzas promiskuiteta i da li meni ima spasa ili je to moja konstanta?
 
Sticajem okolnosti, ona studira u drugom gradu, a ja upoznajem svoju novu prirodu,jednostavno ne mogu bez sexa,ne mogu da se suzdrzim.Iz tih se avantura vracam potpuno emotivno neokrnjen, ali i sa grizom savjesti..Pa opet nastavljam dalje.Bukvalno kao fizioloska potreba!

Razumem te sasvim i bash iz tog razloga ne muchim sebe u vezama koje su na daljinu, jer niti zelim da budem bez sexa, niti zelim da me grize savest. Ako mi nije sugradjanin u krugu od 10 kilometara - ni ne pomishljam na vezu, kakva ljubav, kakvi bakrachi. Verovatno cesh i ti, posle ovakvog iskustva, malo drugachije, da kazem opreznije, da ulazish u veze. Moze neko da mi se dopadne ne znam koliko ali chim saznam, a to se jako brzo sazna, da zivi podalje od mene - zdravo, dovidjenja.

Pitam ja vas,dezurni sexolozi,da li se sve moze suzbiti snagom volje?!Da li je u pitanju samo manjak karaktera ili jednostavno ima ljudi koji ne mogu da suzbiju tu potrebu,bez emocija,cist surovi sex?!
Ljudi,kao sto znamo ne mogu snagom volje da suzbiju fizioloske potrebe,glad,zedj,nuzdu...Da li se ovo moze analogno primjeniti i na potrebu za sexom?!

A ja tebe pitam zashto bi suzbijao? Ne, ne hrabrim te u preljubi, nego pitam zashto si se doveo u situaciju da nemas sex? Nije mi jasno ni kako tvoja devojka zivi bez seksa, iskreno. Si ti chuo nekad onu izreku: daleko od ochiju, daleko od srca? Velike su sanse da se vasa veza, zbog nemogucnosti cestog druzenja, ugasi vremenom .. i onda kad pogledash realno shta imash od te veze .. sada - nedovoljno sexa, preljubu, grizu savesti .. sutra - verovatan raskid .. pa onda zasto cekati sutra? Pazi, ja bih ovako rezonovala da sam u tvojoj kozi, nekim spletom nesrecnih okolnosti, a ti uradi kako hoces.
 
Vesela_zena_beogradska:
Razumem te sasvim i bash iz tog razloga ne muchim sebe u vezama koje su na daljinu, jer niti zelim da budem bez sexa, niti zelim da me grize savest. Ako mi nije sugradjanin u krugu od 10 kilometara - ni ne pomishljam na vezu, kakva ljubav, kakvi bakrachi. Verovatno cesh i ti, posle ovakvog iskustva, malo drugachije, da kazem opreznije, da ulazish u veze. Moze neko da mi se dopadne ne znam koliko ali chim saznam, a to se jako brzo sazna, da zivi podalje od mene - zdravo, dovidjenja.



A ja tebe pitam zashto bi suzbijao? Ne, ne hrabrim te u preljubi, nego pitam zashto si se doveo u situaciju da nemas sex? Nije mi jasno ni kako tvoja devojka zivi bez seksa, iskreno. Si ti chuo nekad onu izreku: daleko od ochiju, daleko od srca? Velike su sanse da se vasa veza, zbog nemogucnosti cestog druzenja, ugasi vremenom .. i onda kad pogledash realno shta imash od te veze .. sada - nedovoljno sexa, preljubu, grizu savesti .. sutra - verovatan raskid .. pa onda zasto cekati sutra? Pazi, ja bih ovako rezonovala da sam u tvojoj kozi, nekim spletom nesrecnih okolnosti, a ti uradi kako hoces.
Moja veza na daljinu traje vec par godina.Veoma uspjesno.Koliko je to moguce preko telefona.Ali bez nekih nepotrebnih trzavica,tenzija...Veoma sam zadovoljan i mislim da se iskreno volimo.Kad smo zajedno sve je fenomenalno.
Ne znam kako ona izdrzava bez sexa...I izdrzava li uopste..Realno,znajuci je,ona nema taj problem,ne u tolikoj mjeri.
Meni je to postalo,ne znam,kao neki ogroman visak energije koji ako ne oslobodim bivam uzasno frustriran!
 
izgleda da ima takvih kao sto si ti.
mora covek da **** ili ce da izumre. i tacka.
samo vidi se da si svez u otkricu, pa te muci neka savest jos uvek.
hajde, nije to nista, posle par desetina njih samo ces da gledas koja je sledeca, bez razmisljanja o emocijama.
sta da ti kazem.ako mozes da tucas tucaj rodjace i onako jednom neces moci.
a ipak! ako se setis da tamo nekoga volis, pa i ona tebe, pa pomislis kako bi ti bilo da znas da ni ona ne moze bez seksa nego se tuca bez emocija,ali iz potrebe,jbg,ne moze da se uzdrzi, sa zgodnim studentima, onda ne znam sta da ti kazem, nemoj ni ti. drkaj ga,jbg.
 
A kako izgleda uspeshna veza na daljinu? Mislish da je uspeh to shto se i dalje volite iako vas deli daljina? Vas nema pa nema zajedno i ja tu ne vidim zapravo nikakvu vezu. I tako svako zivi svojim zivotom, druzite se telefonski, realno se ka-rate sa drugima, gde je tu iskrena ljubav? Najmanje ima iskrenosti. Joj, ne znam, ja se u ovakve, science fiction, projekte ne razumem.
 
Cruella:
posto si vec odlucio da 'ebes,
onda 'ebi..
al' cuti majku mu
(vidis Maslachak.. ovo je zarazno)

frustriran si ti i ovako.
...svashta je na ovom forumu zarazno.... prvo je vladala yebica, onda je nastala epidemija neyebice....

a on yebe. i zzali se.
c.c.c....

@tema
samo koristi zashtitu. budi fer.
nemoj curi neku boleshtinu da dovuchesh zato shto si ti addict.
 
imadoh, svojevremeno, veza na daljinu i nije mi bio problem da svaki slobodan vik provedem u prevozu, elem, istovremeno sam znao i da bivam i sa drugom... zato me i ne cudi tvoj ...
iskreno, ti da volis tu devojku daljina ti ne bi bila problem...
 

Back
Top