ljudi ,,,,

avesic

Domaćin
Poruka
3.004
mislim ,, žene ,,malo preobraženje ..,, pa ja sada kao u čudu , nikada tako jako i nikada tako nežno ,, sve baš kako treba , a ja kao ,, bez vida , kao beba ,, tako sve čisto i isto ,, onako kako bi bilo ,, da se u pravom trenutku snilo ,, ,, recimo,, na vreme , i bez dileme ,, samo uhvati momenat taj jedini ,, ali opet ako te zaobidje , ne brini , sudbina je to i prepozna je svako ali da li ima hrabrosti ..da se zgrabi tek tako ,, ili da na momenat drugi čekam ,, ili da je pratim ,, da se samo vratim , onako kako bi bilo , da se desilo , kada je trebalo ,, u pravo vreme ,,,

ma ,,, samo konstatacija ,, bem ti relativnost , ali ko zna ,, mozda vremenom covek shvati, da mu srce nije samo organ , već treba da ga prati ,,
 
nemoj da mudrujes avesicka..udahni duboko..i yaroni..bice sta ce biti...bolje da se kajes zbog neceg sto si uradila, nego zbog neceg sto nisi..:)

retko se u yivotu oseti to..tako

retko
 
objasnjenje za drugaricu mišku,, --- mene drmnulo pa sam se prevrnula skroz ,, --- ma -- zar ima nesto lepse,,, da ti ucini svako jutro da se osecaš kao -- blago meni , još jedan dan , svaka pesma da te strelja tako direktno , svaki miris da te opije ,da udahnes i mislis da mozes i bez vazduha samo ,,, da se zadrzi taj osecaj
 
avesic:
objasnjenje za drugaricu mišku,, --- mene drmnulo pa sam se prevrnula skroz ,, --- ma -- zar ima nesto lepse,,, da ti ucini svako jutro da se osecaš kao -- blago meni , još jedan dan , svaka pesma da te strelja tako direktno , svaki miris da te opije ,da udahnes i mislis da mozes i bez vazduha samo ,,, da se zadrzi taj osecaj


zaljubiska a?


a i nemoj bre svako jutro. smorices se. doziraj ti to, kad je tako lepo
 
avesic:
sindi dušo ,, ja prso načisto
kako god okrenes prsnes.
kad izgubis nevinost.kad se zaljubis,kada raskines.
samo neko pucanje. ne znam odakle toliko materijala?
dobar **** zlata vredi.lepo je govorio nas narod.
dakle,vesicka cuti i radi.mojne se trosis na pricu plez.
i vezi mu crveni konac oko pishe da ga ne ureknes.
 
inspirion:
Što žene uvek misle? Bilo bi sve mnogo jednostavnije da je obrnuto
mislis da sad muskarci pocnu malo da misle?
no way brate inspirione. nema dovoljno krvi i za pisu i za mozak.
mala digresija.takoreci vic:
pita devojka svog decka "maco kako imas tako duge trepavice?"
"pa kada sam bio mali ja sam plakao plakao i plakao..."
"a sto nisi piskio piskio i piskio?"
 
heh, sad me potseti na vic :lol:

Nikad bolje građen tip, lep čovek - lepo obučen.... ma ono, šta god ti padne na pamet - sve naj....... ulazi unezveren u DZ i kaže
- Hitno moram da posetim urologa, ali mooooooolim vas sestro bitno je da bude muško...
- Pa znate, samo je doktorka dežurna.........
- Jao, mooooolim vas dozovite nekako doktora, imam strašno veliki problem i bitno je da da bude muškarac....
- Ali ne vidim u čemu je problem, doktorka je vrlo profesionalna a i doktor će doći tek sutra po podne, jedino da dođete u to vreme........
- Jao ne vredi, mnogo je hitno, ne mogu više ni dan da podnesem!

U čemu je problem, pita doktorka.............
- d.rkao sam 3 puta jutros pre doručka, pa dva puta posle, pa još jednom pre tuširanja, pa jednom posle, pre nego što sam izašao iz kuće i uputio se ovamo, morao sam to da uradim još nekoliko puta.......... i svaki dan tako....... po ceo dan tako.......... živim u agoniji!!! Dajte mi nešto, uspavajte me......... Jel imate nešto da mi prepišete?!!!!!!!!

- Kuću, kola i milion dolara.
 
:lol: :lol: :lol: dobar...

avesic, uzivaj. mozak ce i tako da vrti svoje filmove, shbb kbb & co. samo ti prati te leptirice, gde god da te vode, sta god da se desi posle toga - vredi.
 

Back
Top