Sex na 40 stepeni

gossca:
Neki to vole vruce... kao ja... :D

Koji put vidim ovu temu poslednjia dva meseca? Ne, ne, ne smeta mi tema uopste... samo pitam... :-D
Izvini ako ti smeta. Nisam dugo bio na forumu. A sa druge strane ni letnje šeme nije loš naziv. Šta misliš o letnjim šemama, a i uklapa se u ovu temu sex na 40 stepeni?
 
Nemoj da se vredjas... pa tvoja tema je prva na koju sam odgovorila... u nizu istih :lol:
I letnje seme su bile, Kuckandra je postavila... :lol:
Gossca je udata... :-D To sad kao treba da znaci... da nemam letnje seme :confused: ili da necu da pricam o njima :?: ... hehehhe... misteriozno... 8) :lol:
 
gossca:
Nemoj da se vredjas... pa tvoja tema je prva na koju sam odgovorila... u nizu istih :lol:
I letnje seme su bile, Kuckandra je postavila... :lol:
Gossca je udata... :-D To sad kao treba da znaci... da nemam letnje seme :confused: ili da necu da pricam o njima :?: ... hehehhe... misteriozno... 8) :lol:
Sve OK
Neko voli kad je vruće, pa mu je posle prijatnije kad se lepo preznoji, neko ne trpi ni samog sebe.
A letnje šeme važe za sve bez obzira na status, a opet se sve svodi na sex pri 40, kako god okreneš
e sad možeš lepo da se zabaviš i sačekaš i negde oko tri četiri ujutro, tad je baš taman, pa sve do jutra.
 

Back
Top