Podocnjaci - kako ih se resiti?

Eugenie

Početnik
Poruka
40
Znate li mozda neku masku, kremu ili nesto slicno, cime bih mogla da ublazim nastajanje podocnjaka? Imam tamne krugove ispod ociju, koji na srecu nisu onako "naduveni", ali mi svejedno smetaju i dosadilo mi je da se davim u tonama korektora, a oni se opet nekako vide. Zato mi treba neko sredstvo koje ublazava njihovo nastajanje.
Hvala!!
 
Kad sam bila kod dermatologa (zbog opadanja kose) iskoristila sam priliku da je pitam kako da skinem podocnjake (nisu bas nesto,ali me nerviraju) i rekla je da tu nista ne moze da pomogne,osim dobrog koretkora...
E,sad... Probaj da postavis temu na zdravlju... Mozda ce dr ili dermatolog da ti odgovore...
Znam da ti se moj odgovor ne svidja,ali moram da ti kazem da se preterano ne nadas,pa da izvisis,bas kao ja...
 
Probala samsve i svasta i nista nisam postigla.Stavljam MF korektor i ipak se vidi(ne moze da se na vidi)ali razlikuje se od drugih pa ti probaj!Inace moja mama je dermatolog i ona kaze da tu nema leka.Sto se tice spavanja ja spavam i previse,a podocnjake imam ko da nisam spavala mesec dana... :)
 
e ovako!!! nisam probala JA ali jeste moja jako dobra drugarica i vjerujem joj. kaze ona da vec 2-3 nedelje koristi onu malu, majushnu NIVEA kremu za podocnjake i podrucje oko ociju. ona je primjetila poboljsanje i kod sebe i kod sestre. ja nisam obracala paznju na to ali ako ona kaze ja joj vjerujem. jest da ta mala majushna krema kosta oko 400-500 din, ali ako pomaze i ja cu cim prije dodjem do kinte obavezno da je kupim.
p.s. ona je tu NIVEU dobila bas iz njemacke i pretpostavljam da to igra veliku ulogu kod zeljenog efekta jer ipak ovo sto mi kupujemo se radi za istocnoevropsko trziste tako da je cak i boja i miris kreme/a drugaciji od istog proizvoda kupljenog u njemackoj. pretpostavljam da je i efekat drugaciji.
eto toliko od mene.
drzim ti palceve da se rijesis podocnjaka, i insistiram da nam otkrijes tajnu tvog uspjeha.

ljubac ti saljem
 

Back
Top