Rimtutituki

_Saint

Primećen član
Poruka
572
Imam teoriju: Lako je ne prevariti voljenu osobu ako nemas prava iskusenja! Mrzim lazne moraliste, ja je/ga nikad nisam prevario/la za 5,10,15 godina veze. Pa naravno da nisi kad nisi ni imao/la prilike...
 
Ni ja ne volim lazne moraliste i potpuno se slazem s tvojom recenicom... volim prave moraliste i volim i one koji priznaju da nisu savrseni... to jest najmanje verujem onima koji kazu nikad ili uvek...
 
_Saint:
Imam teoriju: Lako je ne prevariti voljenu osobu ako nemas prava iskusenja! Mrzim lazne moraliste, ja je/ga nikad nisam prevario/la za 5,10,15 godina veze. Pa naravno da nisi kad nisi ni imao/la prilike...
gresis..
nisam lazni moralista,a nikada nisam prevario ni jednu devojku s' kojom sam bio u vezi,a imao sam prilike...(btw najduza veza je bila 2 god.)
ali kada sam u vezi ja te "prilike" ignorisem,tako da i ne predstavljaju iskushenje.
 
Super ti je teorija. Sad ces cesto u filmovima cuti repliku, pokazi mi dobru ribu, i pokazacu ti coveka kojem je dosadilo da je yebe. Iskusenje shvatas kao zgodnu koketu, koja ti se stalno osmehuje. Pa ako ti se ne smeshi, onda znachi nema iskusenja.
Naravno, nije tako. Prevaris kad pozelis drugacije, mozes cak i biti svestan da to nije bolje, vec samo drugacije. Samo ti se cini da mi ruzni ljudi ne varamo, a da, za utehu, sto nas niko sem nasih supruznika nece, prisvajamo lazni moral, i dichimo se vernoscu.
 
Vou.. kochi.. Ne mislim da ruzni ljudi ne varaju. Nije stvar uvek u zelji, XY puta se neshto namece da probudi u nekome zelju, iako je pre toga nije imao, ziv si covek , bez obzira na sve, e to je iskusenje... Ne moze ona faza totalne zaljubljenosti i 100% razmisljanja o jednoj osobi da traju godinama, kad tad udjes u normalu gde "samo" volish, ali imash ochi, imash hormone i josh neshto moze da ti se uchini seksipilnim sem tvoje ljubavi...
 
_Saint:
Imam teoriju: Lako je ne prevariti voljenu osobu ako nemas prava iskusenja! Mrzim lazne moraliste, ja je/ga nikad nisam prevario/la za 5,10,15 godina veze. Pa naravno da nisi kad nisi ni imao/la prilike...
Ja iskreno mislim da je ovo pa, skoro nemoguće.
5 godina, OK, 10 godina tako tako, a šta se dalje dešava...Ne znam.
Nadam se da nisam u pravu, ali toliko toga sam se naslušala da mi trenutno vernost do kraja života izgleda sasvim nerealno. :|
 
Mrzim lazne moraliste, ja je/ga nikad nisam prevario/la za 5,10,15 godina veze. Pa naravno da nisi kad nisi ni imao/la prilike...

Bilo je prilike koliko hocesh, ali iz nekakvih razloga (znam i kojih, al` da ne sirim prichu) samo sam nekoliko puta imala izlete iz svoje dve duge veze .. tojest u braku i vezi posle braka. Moji muskarci su znali za to, jednome sam rekla 'unazad' a drugome 'unapred', i presli su preko toga. Ne mogu da zamislim da budem u vezi u kojoj necu imati bar privid slobode kad se tiche iskusenja, tojest biram muskarce koji su tolerantni. Od zadrtih, posesivnih, ljubomornih - bezim kao djavo od krsta.
 

Back
Top