U Americi počela ugradnja mikročipova u ljude

napredak bato...
pocelo je od onda od kada su sredsvo placana...pa ga standardizovali....pa rodoslovi, pa licne karte, pa vozacke...
evo, stize nam i mikro cip....

paiz ovaj SF....
zamisli dozivis saobracajku u nekoj vukojebini, a tvoj mikrocip detektuje smanjenje zivotnih funkcija i odmah pozove hitnu pomoc, helikoptere i vatrogasce....i ti prezivis....
 
Ali to znači još nešto potpunu kontrolu nad ljudima i njihovim životima.Više nitko neče biti slobodan i neče imati svoj privatni život,budemo imali kolektivni razum koji će kontrolirati jedan centar moći.Nečeš moći slobodno ili kritički razmišljati živjet češ kao stroj bez duše pretvoren u zombija koji služi sistemu a ne sebi svojoj obitelji,vjeri i slobodi.Ovo je samo pokusni čip a amerikanci več ugraduju čipove u mozgove američkih vojnika preko kojih sa njima upravljaju iz daljine i uklanjaju im blokade poput osjećaja straha,boli ili ljubavi.Oni su kiborzi na frontu koji dobivaju upute preko satelita i moraju ih izvršavati ovo nije SF nego realnost u kojoj živimo.A to je tek početak pravog pakla koji nas uskoro očekuje a to je robotika sa umjetnom intelegencijom koja će zamjeniti čovjeka do te mjhere da će postati suvišan.
 
Čipovi ugrađeni u mozgove vojnika


Prošlo je vrijeme vojničkog drilla. Pametni vojnici će uz pomoć čipa u mozgu bolje pamtiti svoje zadatke.

Supervojnici nikad nisu bili bliže. Znanstvenici koji rade za američku vojsku eksperimentiraju s kreiranjem superpametnih vojnika kojima će u mozgove biti ugrađeni mikročipovi.



Američki vojni stručnjaci pokušavaju napraviti supervojnike koji će biti znatno inteligentniji i ubojitiji zahvaljujući mikročipu implantiranom u njihove mozgove, objavio je australijski web-site News.com.

Zvuči kao znanstvena fantastika, ali znanstvenici vjeruju da će implantant neizmjerno poboljšati memoriju vojnih odreda, tako da vojnici u sjećanje mogu prizvati svaki detalj treninga kroz koji su prošli te time postati znatno učinkovitiji borci.

Istraživači na odjelu bioinženjerstva Sveučilišta u Sjevernoj Kaliforniji kreirali su čip koji djeluje na isti način kao i hipokampus - dio mozga koji upravlja memorijom.

U eksperimentu koji su proveli, tim istraživača izvadio je taj dio mozga mrtvim miševima i nadomjestio ga čipom. Rezultat je bio taj da je implantant slao točno iste elektronske signale kao i pravo ljudsko tkivo.

U idućoj fazi cilj je testirati ovaj implantant na živim životinjama. Ako i to bude uspješno, eksperiment će jednog dana biti realiziran na vojnicima, piše News.com.

Izgleda da se Pentagon uvjerio da je dio koji vojnicima nedostaje upravo mozak, jer se, eto, ne mogu sjetiti ni detalja treninga kroz koje su prošli.

Ipak, iako zvuči kao znanstvena fantastika, sasvim je jasno da ovi znanstvenici i stručnjaci iz Pentagona nikada nisu čitali science fiction, jer inače ne bi radili ovakve stvari.copy paste
 
andeli apokalipse:
Ali to znači još nešto potpunu kontrolu nad ljudima i njihovim životima.Više nitko neče biti slobodan i neče imati svoj privatni život,budemo imali kolektivni razum koji će kontrolirati jedan centar moći.Nečeš moći slobodno ili kritički razmišljati živjet češ kao stroj bez duše pretvoren u zombija koji služi sistemu a ne sebi svojoj obitelji,vjeri i slobodi.Ovo je samo pokusni čip a amerikanci več ugraduju čipove u mozgove američkih vojnika preko kojih sa njima upravljaju iz daljine i uklanjaju im blokade poput osjećaja straha,boli ili ljubavi.Oni su kiborzi na frontu koji dobivaju upute preko satelita i moraju ih izvršavati ovo nije SF nego realnost u kojoj živimo.A to je tek početak pravog pakla koji nas uskoro očekuje a to je robotika sa umjetnom intelegencijom koja će zamjeniti čovjeka do te mjhere da će postati suvišan.


Soon the NWO will be throwing people in concentration camps,these atheist morons will be wishing for their christian rights when the NWO grabs them round the throat and they are starving in GULAG
(happened in soviet Russia and will happen again)


Ovaj komentar ucesnika foruma na linku koji si ostavio mi je narocito zapao za oko.
 
Bolje da svi znaju gde sam nego da niko ne može da me nadje kad mi treba pomoć.

Zloupotreba tehnologije? Ma dajte...

Pola vas ovde se raduje što Rusi imaju "super nuklearke", iako je nuklearna energija prvenstveno zamišljena kao zamena za dotadašnje izvore energije nikako za oružje. Slično bilo i sa avionom...

ŽIVELA NOVA TEHNIKA! ŽIVELA PROKLETA LJUDSKA BIĆA!
 
Iron Lord:
Bolje da svi znaju gde sam nego da niko ne može da me nadje kad mi treba pomoć.

Zloupotreba tehnologije? Ma dajte...

Pola vas ovde se raduje što Rusi imaju "super nuklearke", iako je nuklearna energija prvenstveno zamišljena kao zamena za dotadašnje izvore energije nikako za oružje. Slično bilo i sa avionom...

ŽIVELA NOVA TEHNIKA! ŽIVELA PROKLETA LJUDSKA BIĆA!

Pa dobro te "super nuklearke" to jest Hidrogenske i Protonske su jedine stvari koje me stvarno raduju posto i dalje nemamo nuklearnu elektranu pa placam struju kao da je zlato a ruske nuklearke nas sve nas spasavaju od Amera da nas sve ne stave u njihov MATRIX.
 
Obersturmfuehrer:
zajebi cipove
daj vojnicima acida, lsd-a, malo kokaina, pa da vidis kolko ce da se razmisljaju oko morala ili ljubavi :):)
Samo ti daj drogu na vojsku pa ce vidis sta ce se desi, ima te ubiju kad nestane droga.Zamisli 100 000 teskih narkomana naoruzanih sa tenkovima ,automackim puskama ma sve znas i sam sta sve ima u vojsci, krene da po gradovima da trazi drogu.
 
andeli apokalipse:
Ovo je samo pokusni čip a amerikanci več ugraduju čipove u mozgove američkih vojnika preko kojih sa njima upravljaju iz daljine i uklanjaju im blokade poput osjećaja straha,boli ili ljubavi.Oni su kiborzi na frontu koji dobivaju upute preko satelita i moraju ih izvršavati ovo nije SF nego realnost u kojoj živimo.A to je tek početak pravog pakla koji nas uskoro očekuje a to je robotika sa umjetnom intelegencijom koja će zamjeniti čovjeka do te mjhere da će postati suvišan.

Ko prezivi godinu dana u Iraku imat ce gotovo isti efekat na vojnika kao taj famozni cip koji spominjes.
 

Back
Top