Da li je posle trojke sve isto?

craetive:
Razmisljam da devojku pocastim sa nekim dobrim frajerom, kao i ona mene sa nekom dobrom klinkom-kako ona kaze....

Sta kazete Vi? :)
Kazem da je to odluka koju vas dvoje i samo vas dvoje mozete i treba da donesete...
Vas odnos je vas odnos i samo vi treba da ga uredjujete i omedjujete, u skladu sa vasim potrebama, zeljama i mogucnostima...
Najvaznije je biti iskren prema sebi i jedno prema drugome...
Ako se volite i uvazavate, samo nebo moze da vam bude granica...
 
E, pa evo ja ću ti reći moje iskustvo.... Suprug i ja već duže vreme upražnjavamo trojku i sa muškarcem i sa ženom povremeno, i to ne znači da ne volimo jedno drugo - baš naprotiv dosta smo vezani. i to što smo se odlučili na tako nešto samo pokazuje koliko imamo poverenja jedno u drugo i koliko je naša veza jaka. Mogu ti reći da je to jedno divno iskustvo...nisam znala gde se nalazim :roll: U početku je bilo malo neprijatno (meni) ali sam se kasnije navikla. Ali, pre svega ti i tvoja devojka morate da razgovarate dosta o tome i da utvrdite da li stvarno to želite ili ne. Posle bi mogla da se javi ljubomora kod nekog od vas (zavisi da li biste bili sa ženom ili muškarcem) i da onda vaša veza bude dovedena u pitanje. Inače je to super stvar ali morate biti oslobođeni svih predrasuda i imati skroz otvoren odnos u vezi , bez tabua.
Ja vam želim lep provod :-P
Veliki pozdrav za vas!!!
 
A da se pochastite baklavama ili princes krofnama...?
@cytrojana: Bravo za vas kad ste dostigli taj nirvana odnos,koji ne razumem. Sto se mene tice, kad volim volim, i ne zelim druge ruke, usne ili organ da imaju prisni kontakt sa mojom polovinom...jos da ih gledam ili ucestvujem... ne mogu ni da zamislim. Grupne varijante su pre za osobe koje nisu emotivno vezane ni na koji nachin...
 
_Saint:
A da se pochastite baklavama ili princes krofnama...?
@cytrojana: Bravo za vas kad ste dostigli taj nirvana odnos,koji ne razumem. Sto se mene tice, kad volim volim, i ne zelim druge ruke, usne ili organ da imaju prisni kontakt sa mojom polovinom...jos da ih gledam ili ucestvujem... ne mogu ni da zamislim. Grupne varijante su pre za osobe koje nisu emotivno vezane ni na koji nachin...

ni meni nisu jasni ti orgijasi...i ja mislim DA TU NEMA TRUNKE EMOCIJA PREMA SUPROTNOM POLU ...emotivni bogalji...
 
cytrojana:
E, pa evo ja ću ti reći moje iskustvo.... Suprug i ja već duže vreme upražnjavamo trojku i sa muškarcem i sa ženom povremeno, i to ne znači da ne volimo jedno drugo - baš naprotiv dosta smo vezani. i to što smo se odlučili na tako nešto samo pokazuje koliko imamo poverenja jedno u drugo i koliko je naša veza jaka. Mogu ti reći da je to jedno divno iskustvo...nisam znala gde se nalazim :roll: U početku je bilo malo neprijatno (meni) ali sam se kasnije navikla.!

Hahahaha!!

1954.gif
 
E, pa evo ja ću ti reći moje iskustvo.... Suprug i ja već duže vreme upražnjavamo trojku i sa muškarcem i sa ženom povremeno, i to ne znači da ne volimo jedno drugo - baš naprotiv dosta smo vezani.

Cytrojana, divim se parovima koji su dosli do ovog stadijuma i pomalo im zavidim .. volela bih da imam takav odnos sa svojim partnerom, ali sam do bola posesivna i kombinaciju sa zenom ne mogu da zamislim .. sa muskarcem vec nemam problem :)
 

Back
Top