Muškarci i kuvanje ?

E baš si naš'o temu da ti bude prva na forumu (ukoliko nisi klon) - nijedan post za dva sata!

Forumaši da vole da kuvaju bili bi u kuhinji, ne bi sedeli za tastaturom. Ja volim da kuvam, ali na kuvanje ne volim ni da pomislim po ovoj vrućini, pišem ovaj post samo da ti poželim dobrodošlicu na forum
 
Kuvanje je za seljake, kao i pranje posudja.
Kad mi MAMA ne skuva roocak jedem samo sendvice i pastete... to je zivot, ja sam prava muskarcina.
Inace kada me mole i preklinju umem da skuvam seledaca jela: virsle, caj, kafu (samo bez secera)... supu iz kesice (mada mi cesto iskipi)...
 
nikodim:
Kuvanje je za seljake, kao i pranje posudja.
Kad mi MAMA ne skuva roocak jedem samo sendvice i pastete... to je zivot, ja sam prava muskarcina.
Inace kada me mole i preklinju umem da skuvam seledaca jela: virsle, caj, kafu (samo bez secera)... supu iz kesice (mada mi cesto iskipi)...


e jadan ti kad bih živeo u somaliji, šta bi tek onda jeo :D
 
Retko koja zena zna dobro da kuva...da se ne lazemo.
Ja sam izvrstan kuvar....zene kuvanje vishe shvataju zdravo za gotovo..kao trip to im nametnuto od pamtiveka,bla,bla...pa su mnoge veoma podmukle u vezi toga a to kriju prichicama"maminih recepata"...kao mrze ali su naj...a nije bash tako.
Dok sa druge strane mushkarci koji drze do sebe i svog dostojanstva,da vole kvalitetno da se hrane a ne splachinama,moraju da znaju sami da kuvaju..od vecine zena po tom pitanju nema vajde,a najveci pacenici su oni koji se oslanjaju na zenu/mamu/kiosk s djubretom radi hrane jer se nisu navikli sami o sebi da brinu.Bruka.
U sushtini zena ni ne treba da bude kuvarica..to je potupno nevazno,jer vecina ni nisu sklone kuvanju,nemaju dara i osecaja za to.
 
Ja se ne hvalim,ja sam samo surovo realan.
A i treba rasturiti taj mit da su mushkarci nesposobni debili ,oni to i jesu ali su nesposobni debili koji znaju da kuvaju...
Da se cheka na zene odvno bi vecina nas pocrkala shto se hrane tiche...
Samoodrzanje!
 
ggolub:
E baš si naš'o temu da ti bude prva na forumu (ukoliko nisi klon) - nijedan post za dva sata!

Forumaši da vole da kuvaju bili bi u kuhinji, ne bi sedeli za tastaturom. Ja volim da kuvam, ali na kuvanje ne volim ni da pomislim po ovoj vrućini, pišem ovaj post samo da ti poželim dobrodošlicu na forum
I ja isto volim i znam da kuvam(logicno,jer mi je to struka),ali to ne cinim jer se kuvam na ovoj paklenoj temperaturi(samo mi jos fali da stojim pored sporeta).Jednom sam kuvao(na probnom radu(ja u kuhjni na +30,a napolju isto toliko),i isti mah sam pomislio da cu da padnem na patos koliko mi je bilo lose.
 
Enfroz2891.:
Ja se ne hvalim,ja sam samo surovo realan.
A i treba rasturiti taj mit da su mushkarci nesposobni debili ,oni to i jesu ali su nesposobni debili koji znaju da kuvaju...
Da se cheka na zene odvno bi vecina nas pocrkala shto se hrane tiche...
Samoodrzanje!


istina sve što si reko...nesposobni debili koji znaju da kuvaju...ruku na srce, pošteno brate :lol:
 
Ako zna sve i svasta dobro da kuva to onda znaci da je stalno bio u kuhinji, nesposobni debil, i zena koja dobro kuva sve i svasta, to znaci da je stalno bila u kuhinji, i ona je isto tako nesposobni debil. Kuhinja je poslednje mesto gde ce stalno da buduu sposobni.
 
moje srce:
ja znam jednu. odlicno kuva, sisala me godinama, pored toga lepo peva, slika, govori odlicno 2 (sad vec 3) strana jezika, sije super i jos brdo nekih stvari...


sigurno ti je davala da se pogledash u ona smijeshna ogledala :lol: a mozda si i potajno bila zaljubljena u nju i kroz nju projektovala svoje zelje, fantazije i sl :)
 
Ha ha ha ha ha ha, muskarci obozavaju zene koje su vesele pored sporeta, to sam zakljucila posle duzeg razmisljanja. Nije mi bilo jasno sto se Nemanja odusevljavao dok sam ja samo pekla palacinke i zezala se i trckarala oko sporeta.Pa ja sam veseli skakutavi smehutavi vilenjak svukuda pa i pored sporeta.
 

Back
Top