Dirty Words

MYOB:
Stvarno ne znam sta da ti odgovorim na ovo. Ima istine, ali ne sasvim. Nisam hladnokrvna, ali strast ispoljavam drugacije, ne kroz reci. Ja znam u cemu je stvar, ali mi je glupo o tome javno, ko neka tinejdzerka. Pa jos i savete da pocnem da dobijam. :)
Pa pazi zato i sluzi forum da razmenis iskustva Mislim da nije tinejdzerski da pricas na forumu o bilo cemu sto mozda ne mozes da pricas sa ljudima oko sebe ......skroz je u redu ako ti nevidis sebe u tome naravno da onda neces ni da radis ali mislim da je sustina u tome da bi to svako radio samo ako moze dovoljno da se opusti sa osobom sa kojom je.tj verovatno ces naici na osobu koja ce te podstaknuti na tako nesto.....ili mozda neces
 
Vesela_zena_beogradska:
I meni je prva pomisao - istovremeni orgazam :) Odavno sa nekim nisam svrsila u istom chasu .. ali i za to muskarac treba da bude majstor.

ili da se desi tako....
nego, pade mi na paet, pod predominantnim uticajem svetske p0rn0 industrije, dosta često postalo je i
uuuu-uh

nešto nemaju ljudi mašte... i ne znam, nekako su mi te prljavštine opet malo usiljene tj naučene... iskrenije mi deluje kad se osobi sa kojom se... torbamo... govore lepe, onako slatke i nežne stvari. i podrazumeva se da se ne ćuti nego zatraži.. uradi mi ovo ili ono, ili ajmo sad onako...
 
Pa pazi zato i sluzi forum da razmenis iskustva Mislim da nije tinejdzerski da pricas na forumu o bilo cemu sto mozda ne mozes da pricas sa ljudima oko sebe ......skroz je u redu ako ti nevidis sebe u tome naravno da onda neces ni da radis ali mislim da je sustina u tome da bi to svako radio samo ako moze dovoljno da se opusti sa osobom sa kojom je.tj verovatno ces naici na osobu koja ce te podstaknuti na tako nesto.....ili mozda neces

Pravo zborish.

Inache, ni ja nisam ranije, mislim u svojim mladim danima, ni prichala, ni vrishtala, ono, bash sam bila nema .. tu i tamo neki uzdah .. a stalno sam imala osecaj da mi 'nesto' fali, da neshto nije potpuno, da nije kako valja .. i kad sam prvi put pustila glas i propricala - to je bilo to .. posle vise nisam mogla da cutim, ma, nema teorije. (osim kad mi je bash neki smor sex)
 
i ne znam, nekako su mi te prljavštine opet malo usiljene tj naučene...

Ne znam za druge .. ali ja nikad ne pricam usiljeno. Cak se i ne secam sta pricam, nego mi on posle prepricava, pa se smejemo, jer inace takve izraze ne koristim u zivotu.

Jednom sam se dogovarala za sledeci seks sa likom .. i u razgovoru kaze on: znash da volim tu tvoju machkicu i jedva chekam da te opet 'konjski' ka-ram .. :) Reko`, shto konjski? Kaze: pa zar se ne secash shta si prichala? :)
 
Pa kako bre Vesela, zar ne voliš da ti se kaže da si lepa, da ovo ili ono radiš dobro, da si njegova neštošto--još-nisam-a-verovatno-i-neću-shvatiti-šta?
 
Pa kako bre Vesela, zar ne voliš da ti se kaže da si lepa, da ovo ili ono radiš dobro, da si njegova neštošto--još-nisam-a-verovatno-i-neću-shvatiti-šta?

haha, ne, zamisli .. da sam lepa znam i sama, da dobro radim i to znam, tako da bi sve na tu temu u toku torbanja bilo besmisleno .. nista mi novo ne bi rekao, a mene takvo shta i ne 'podize' .. da sam njegova .. pa vec rekoh da mi je ono 'moja jebuljica' bilo simpatichno .. a sve ostalo shto bi rekao na tu temu prisvajanja bilo bi neiskreno i kontraproduktivno :)
 
Vesela_zena_beogradska:
haha, ne, zamisli .. da sam lepa znam i sama, da dobro radim i to znam, tako da bi sve na tu temu u toku torbanja bilo besmisleno .. nista mi novo ne bi rekao, a mene takvo shta i ne 'podize' .. da sam njegova .. pa vec rekoh da mi je ono 'moja jebuljica' bilo simpatichno .. a sve ostalo shto bi rekao na tu temu prisvajanja bilo bi neiskreno i kontraproduktivno :)

Boki@ hmhmhm! :lol:
 
Mene najvise pale uzdasi..... Ako decko ima lep glas, dovoljno je jedno malo glasnije:"AAAAH!" pa da mi bude lepo :) .... Ne volim bas da pricam dirty words, vise mi se svidjaju slatke rechi.... ali ako on bas hoce, mogu da smislim nesto u trenutku(valjda...)...
 

Back
Top