`Black race is rising up...`

senoviti

Ističe se
Poruka
2.370
Evo ovako: imam kuci macku, sivo-belu. Pre nedelju-dve vraca se kuci, i omaci potpuno crno mace!...Macka mi se hefta sa Camugom u kraju !!! Katastrofa... Interesuje me koliko razlicita genetika ima veze sa seksualnim afinitetima...I tako neka glupa tema i jos gluplji odgovori>> :D
 
senoviti:
Evo ovako: imam kuci macku, sivo-belu. Pre nedelju-dve vraca se kuci, i omaci potpuno crno mace!...Macka mi se hefta sa Camugom u kraju !!! Katastrofa... Interesuje me koliko razlicita genetika ima veze sa seksualnim afinitetima...I tako neka glupa tema i jos gluplji odgovori>> :D

Suprotnosti se privlache. Ja recimo uprazhnjavam neperverzne, verujuce, debelo-mlohave, zemljanke
 
senoviti:
Evo ovako: imam kuci macku, sivo-belu. Pre nedelju-dve vraca se kuci, i omaci potpuno crno mace!...Macka mi se hefta sa Camugom u kraju !!! Katastrofa... Interesuje me koliko razlicita genetika ima veze sa seksualnim afinitetima...I tako neka glupa tema i jos gluplji odgovori>> :D

Ima. Afiniteti su obicno takvi da osoba jedne rase (ako mislis na rasnu genetiku) zeli da se dokaze drugoj rasi. Zato crnci tretiraju bele zene kao stoku jer su robovali 200 godina i zato ih teraju da im lizu tabane, cmar, pljuju u usta dok ih jebu i ostalo. Bele zene vole da im se to radi jer zele da bele muskarce nateraju na borbu za njih jer ih beli covek ima vise razlicitih i suptilnijih opcija da osvoji belu zenu i probirljiviji je.a i sujetan na velicinu penisa koje bele kurvetine non stop potenciraju. Zuta rasa nema pretenzije da bilo sta dokazuje osim svoje superiornosti u duhovnom smislu. Zato se retko mesaju sa belcima a jos redje sa crncima. A i kad se desi, ne poklapaju se jer crnja ne moze da ubedi azijatkinju da je dobro mesanje gena i trpanje sa velikim qrcem. Njima treba bela glupaca koja posecuje forum na kojoj joj gazdarica i vesela propagiraju cari debele crne kurcine.
 

Back
Top