amater...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Gost
Voleo bih da znam postoi li neki sajt kao na primer skola slikanja u kome moze da se nauci nesto uopsteno i ukratko o tehnikama,perspektivi,sencenju itd. :?: :?: :?: :?:
 
Anonymous:
Voleo bih da znam postoi li neki sajt kao na primer skola slikanja u kome moze da se nauci nesto uopsteno i ukratko o tehnikama,perspektivi,sencenju itd. :?: :?: :?: :?:

Neznam sta znace ovi odgovori dole ali i mene zanima isto to. Volela bih da naucim da slikam, mislim da imam talenta ali i dosta godina da bih isla u skolu. Ucenje preko Interneta bi odgovarao mnogima koji bi zeleli ovakav hobi.Ako nesto saznas javi!
 
Skola slikanja preko interneta! To bi sigurno bila zanimljiva stvar. Sta bi moglo da se nauci tako? Dobra ideja za razmisljanje...
Samo... znas... kada treba druge uciti necemu... potreban je kontakt sa ucenikom - mislim da to smara. Mozda treba probati!
 
Pa za pocetak, kupis knjigu za pocetnike, pa ako je savladas, krenes dalje... Ima doooosta knjiga od raznih autora, mozes svuda da ih nadjes, mislim da je to laksa varijanta od interneta.
A opet uvek mozes da nadjes nekog ko je voljan da ti pomogne u razvijanju tvog talenta...
 
nekazem da netreba znati teoriju,u praksi radi TALENAT ili imas ili nemas.Ostalo je foliranje,razmazu par boja i onda sloze teoriju da ni sami neumeju da je ponove
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top