MUSKARAC LAV

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Lavovi su super ukoliko im se stalno divite,stavljate mu do znanja da iznad svih,hranite njegov super ego, nepravite previse njubomorne scene, imate nogu na kocnici kada je On u pitanju. Neznam sta si u horoskopu ali macka voli da se mazi ali koliko ona hoce.
 
Muskarac lav je po meni sjajan! Istina je da je sujetan, uvek ce on biti taj koji je bolji tip nego sto si ti riba, voli da komanduje ali nije tiranin, ako se zaljubi, onda ce te voleti iskreno, bices mazena, on voli da mu govoris da ga volis i da je NAJ! On je zaista muzevan i nezan, ali zna da ispadne i sebican i samoziv kad ne razmislja.Ako te zavoli ti ces biti "Moja devojka" ili "Moja zena" i bices njegova jer on sve svojata, sto je njegovo, njegovo je. I ono najvaznije, on je veran, i to je sigurno, ne sumnjaj u to. Ako te preveri, onda je izrod, i nije pravi lav!
 
E, lavovi su strava! Samo im laskaj i nika, ama bas nikad ih nemoj uvrediti u drustvu... Ovako, u cetiri oka mozes sve, ali nista ne smes u drustvu... Plus, jako su osetljivi samo to prikrivaju, i u stanju su da te izvredjaju ali NISTA od toga oni ne misle, to im je samoodbrana... Verni su i dobri ljubavnici... Znaci dve najbitnije stvari: Ne vredjaj ih u drustvu i poklanjaj im puuuno paznje... itada su u stanju SVE SVE SVE da ti daju
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top