MUSKARAC LAV
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: MUSKARAC LAV

BR
    Guest

Podrazumevano MUSKARAC LAV

SKORO SAM UPOZNALA JEDNOG LAVA KOJI MI SE MNOGO SVIDJA.RECITE MI KAKVI SU LAVOVI I KAKO IH JE NAJLAKSE OSVOJITI?

slobodna
    Guest

Podrazumevano Re: MUSKARAC LAV

Lavovi su super ukoliko im se stalno divite,stavljate mu do znanja da iznad svih,hranite njegov super ego, nepravite previse njubomorne scene, imate nogu na kocnici kada je On u pitanju. Neznam sta si u horoskopu ali macka voli da se mazi ali koliko ona hoce.

Zlatokosa
    Guest

Podrazumevano

Muskarac lav je po meni sjajan! Istina je da je sujetan, uvek ce on biti taj koji je bolji tip nego sto si ti riba, voli da komanduje ali nije tiranin, ako se zaljubi, onda ce te voleti iskreno, bices mazena, on voli da mu govoris da ga volis i da je NAJ! On je zaista muzevan i nezan, ali zna da ispadne i sebican i samoziv kad ne razmislja.Ako te zavoli ti ces biti "Moja devojka" ili "Moja zena" i bices njegova jer on sve svojata, sto je njegovo, njegovo je. I ono najvaznije, on je veran, i to je sigurno, ne sumnjaj u to. Ako te preveri, onda je izrod, i nije pravi lav!

Marijanica
    Guest

Podrazumevano

E, lavovi su strava! Samo im laskaj i nika, ama bas nikad ih nemoj uvrediti u drustvu... Ovako, u cetiri oka mozes sve, ali nista ne smes u drustvu... Plus, jako su osetljivi samo to prikrivaju, i u stanju su da te izvredjaju ali NISTA od toga oni ne misle, to im je samoodbrana... Verni su i dobri ljubavnici... Znaci dve najbitnije stvari: Ne vredjaj ih u drustvu i poklanjaj im puuuno paznje... itada su u stanju SVE SVE SVE da ti daju

Slične teme

1. Muskarac RAK?
    Autor jelenaa u forumu Astrologija
    Odgovora: 234
    Poslednja poruka: 20.02.2014., 22:03
  2. Šta je muškarac?
    Autor WEISHAUPT u forumu Ljubav i seks (18+)
    Odgovora: 173
    Poslednja poruka: 28.09.2008., 17:27
  3. muskarac &fem
    Autor Bustura u forumu Ljubav i seks (18+)
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 28.04.2006., 15:43
  4. Zauzet muškarac = dobar muškarac (?)
    Autor Milojko Vasic u forumu Muškarci
    Odgovora: 57
    Poslednja poruka: 15.03.2005., 23:09

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •