Problem sa K750i

Uroš77285

Početnik
Poruka
19
Imam K750i i ocu da prebacim na memorijsku karticu fajl koji ima 33mb asto ne mogu a imam dovoljno mesta (50mb) moze samo da mi prebaci na memoriju telefona koja mi je trenutno 25mb.
Da li je uopste moguce prebaciti direktno na karticu neki fajl (KAKO) ili prvo moram na telefon a sa njega na karticu sto je jako jadno ako moze samo tako jer znaci da ne telefon ne mogu prebaciti veci podatak od memorije telefona.
unapred hvala
 
Cime pokusavas da prebacis? Kojim programom?
Memoriskoj kartici mozes pristupiti i obicnim Total Commanderom i kopirati podatke.
Kako znas da moze samo na memoriju telefona a na memorijsku kartice ne moze? Kako fizicki ostvarujes konekciju PC telefon?
 
Dobio sam sa telefonom cd sa nekim programima (Sony Ericsson File Manager, Disc2Phone, Adobe Photoshop Album Starter Edition 3.0, i td)
Do sada sve sto sam prebacivao na telefon islo je na memoriju telefona.
Telefon i komp povezem breko USB kabla koji sam dobio sa telefonom i kad odem na proveru stanja memorije samo mi pokazuje memoriju telefona a za karticu pise 0mb slobodno sto naravno nije tacno jer kad izvadim USB pise mi da imam na kartici slobodnih 50mb.
 

Back
Top