Poklon za vencanje??

A jesi probala to njih da pitaš?
Kako mi da znamo kojim novcem raspolažeš i šta ustvari njima treba?
Normalno je da se za svadbu kupuju pokloni, pa nije bzvz da ih direktno pitaš treba li im mikser/blender/toster ili ako imaš para i nešto skuplje. Radije će odgovoriti na jednostavno pitanje nego imati 5 aparata za kokice. :roll:
 
Nemam pojma ali recimo:
masina za pranje sudova je poklon koji ce sigurno da im se dopadne ili uplaceno letovanje neka ekskluzivna destinacija, poklona ima dosta samo je pitanje do koje sume bi isla...
 
topmodelsica:
Umetnicku sliku.
mmmda!
to sam zelela od kako znam za sebe....umetnicke slike, cebad (nakon sto zivimo zajedno 2godine), razne vezene i heklane stvari, posteljina koja ne odgovara standardima (tipa kockasti jastuci...)...da mi babe i strine biraju tanjire ili case... o da, zelim sto vise casa i kristalnih vaznica i svi da mi kupe viljuske i viljuscice i one male dugacke kasike i one male (bas bas male) jes' da ne znam kako se to i za sta koristi, al' da vide komsije... serpe, lonce, lampe (bez da imaju ideju kako ce mi stan izgledati), zutog zlata sto vise, blendere, tostere, mada super secko i setovi nozeva su mi bas onako simbolicni i tradicionalni pokloni.... :roll:

Kupii nesto u cemu ce uzivati... recimo ako imaju pare (nije im neophodno poklanjati korisne stvari) kupi im wellness vikend,ako je prica nemanja para tu nema mesta ni glupiranju -poklon se stavlja u kovertu, ako je nesto izmedju a pri cemu se kuce kupuj stvari koje su svima potrebne a niko ti ih ne kupuje -produzni kablovi sa osiguracima, ono sto cedi beli luk, matchujuci peskiri (svilanit ima one simpa sa srculencadima za decake i devojcice), DVD, kupi mladoj oklagiju da ga bije kad je ne slusa, onda isto primetila sam da svi kupuju te kuhinjske gadgets... ne videh fen nikad na listama?! dobar player, tft monitor ako nemaju mesta u stanu, daj im gift certifikat i napisi sta im placas kad izaberu -na listi imas od vecere do laminata, posalji im muzicku cestitku (mene bi to mnoooogo nasmejalo), digitalnu kameru (svima je neophodna pa u braku ili ne), kupi im papuce u svom broju i kuvar u kom podvuces omiljena jela... da ih podsetis da ces im biti mio gost, kupi njemu farbu za kosu da ima kad pocne da sedi zbog njene oklagije, plati im kiriju za jedan mesec da ne misle i tad na nju, znas s kojim novcem raspolazes odluci sta ces da im kupis ali neka oni to nesto izaberu -ogledalo, lampa...sta god...

Aman pa tvoja je rodbina jel' moguce da nemas ideje a imas pare?
Ne znam.... nisam se nasla u takvoj situaciji do sad :?
 
a znate zasto mi je poroblem?
na vencanje cisto idem...onako..zvali su me vise manje reda radi....otprilike...pre kad smo bili mali smo bili super i jako bliski i neprekidnoz ajedno i odrasli zajedno..onda dosao fax..svako an svoju stranu..poslovi...i truc muc..nismos e culi vec dugooo...nemam vise ni o od onog odnosa kakav smo imali..sad je to sve nazalost preraslo u fazu "poznanstva"..a posto smo ipak rodbina i dolaze svi an svadbu..idem i ja..red je..narocito sto se nismo videli vec mesecima...i zato ne znam sta da im kupim jer bas i nisam u nekoj situaciji da pitam i ispitujem....
nastavite sa idejama...sad pitate za materijalne mogucnosti..pa dajte ideje a ja cu vec da izaberem...nemam sad bas para da kupujem automibile i kuce...ni neka duga grandiozna putovanja i bla,bla...nesto u granicama normale a da je fino i lepo..:-)
u al sam objasnila..
hvala u svakom slucaju
 

Back
Top