justin timberlake

Ne slušam baš takvu muziku, ali on mi se iz nekog razloga dopada. Možda zato što se bavim plesom, a on super igra i muzika mu je dosta melodična, a možda zato što ima prepoznatljiv glas (moj momak kaže pederski, ali mom uhu često prija).
Ajd mi kažite koje su to nove pesme i gde bih ih mogla skinuti?....pošto ja slušam od njega cry me a river, i tako još neke matore, od novijih znam samo sexy back i my love (koje su, takođe, a posebno prva, super za igranje).
 
Master of Pupets:
Justin Timberlake je *****
Čisto sumnjam.
A pošto pretpostavljam da to kažeš samo zato što ti se ne sviđa ta vrsta muzike (jer 100% ne možeš pouzdano da znaš), onda si bezveze ograničen. Isto ja mogu reći da je James Hetfield *****, jer mi se ne sviđa kako peva :roll: .
Inače, moje omiljene grupe su Nightwish, Iron Maiden, a obožavam i Yngwie Malmsteen, znači ništa ni približno slično Džastinu....pa opet, prosipanje nebuloznih komentara i etiketiranje samo na osnovu različitosti od onog što volim smatram totalno nezrelim....Ako ti se baš toliko ne sviđa koji moj komentarišeš...i to tako jadno, kao da si izašao iz obdaništa... :roll:
 
Pa iskreno da ti kažem...nemam tv već 5 godina, tako da slabo znam neke spotove....A ako misliš, zato što pleše, meni to nije pederski (bavim se plesom, tako da to gledam na sasvim drugačiji način). Gledala sam ga pre par godina u spotu za Cry me a river, tu baš nije ličio na pedera....mislim ono žvaljakao se sa nekom devojkom, a to baš nije pederski fazon.

Šta ja znam....ja volim da muziku pustim na kompu, ili preko discmana, uglavnom ih ne gledam, niti me zanimaju....tražim u svakoj muzici nešto što mi prija....Kod Justina je to što mogu da se izđuskam, a kod Nightwisha to što mogu da odmorim mozak...i tako....kod nekih ne mogu ništa da nađem što me zanima...Jedino što stvarno ne volim to je etiketiranje na osnovu nekih spoljnih činilaca. Podseća me na moju bivšu gazdaricu (stanodavku)- kad sam puštala System of a down, došla je i izvukla cd player iz struje i rekla mi da sam satanista :roll: ....A ja vernik, i to duboki, no ajde....Zato mi i nije na mestu ovaj tvoj komntar, ali ajd, ti znaš...
 
Evo, sad sam pogledala spot za Sexyback, i ovde se žvaljaka s nekom...Ok, sve je to neki fensi svet, ne iz mog filma....ali šta sad, to je njegov stil, to njemu stoji...Ne mogu svi biti kosijaneri, rokeri, metalci, šutači, režači...itd. Takav je kakav je, ali definitivno ***** nije.
 
Fency_Killer:
mozemo svi samo kolektivno da mu pljunemo pod prozor,ali na poslednjem albumu nisam cuo losu pesmu...
...
chitam bash sad po nekim novinama...ovo ono...kao Justin je sad kralj popa :roll:
nema shta ko njemu da pljuje pod prozor...on mozh' da ***** sa svojom patetikom i helijumskim glasom...al jedan je Michael Jackson...:roll:
 
Koliko ja znam ona muzika kojom se bavi Justin nikako nije pop,vec neki r'n'b,tako da on nikako ne moze biti kralj popa,a pogotovo sa trona ne moze svrgnuti Michael Jacksona !!! On je kralj popa zauvek...Mada moram priznati da Justinov novi album nije los ako se uporedi sa prethodnim...:)
 

Back
Top