FM 2008

Pa zar nije logicno - sa Mancester United - om ( kao i svaki predhodni manager ) . Nasu ligu i ne pratim ( zbog svega sto se u istoj desava ) . Vidic je imao solidne ocene , ali Vidic nije solidan igrac - Vidic je tata . Kad se samo setim kako su ga napravili na PES 6 ... Samo se nadam da ce mi i Heinze na menadzeru ( naravno i u stvarnosti ) ostati u Manchesteru . Vec par meseci nemam sta da igram ( trenutno igram Warcraft TFT ) tako da ce mi novi Manager doci kao melem na ranu ( naravno i novi PES ) . Koji klub ces ti da vodis ?
 
Zatvorice vam temu zbog chata, pa da se ubacim ;)
Tebi je interesantno da vodis odmah neki jachi klub ? :) Ja uvek pocinjem sa Tottenham, napravim tim koj parira chelziju i manchesteru, osvojim neki trofej, i onda pocnem sa nekim nizerazrednim klubom :)
 
vishe realnosti,znaci da ne mzoes sa zvezdom za 3 godine da osvojis LS,manje wonder igracha,koji vrede 10 hiljada a daju po 30 golova sto je nerealno potpuno,aj par da ubace ali u ovom ih bas puno ima,trening da se sredi i da mu se da manji znachaj mene on bash smara....mozda 3D pracenje tekmi i..to je to
 
skyhook:
vishe realnosti,znaci da ne mzoes sa zvezdom za 3 godine da osvojis LS,manje wonder igracha,koji vrede 10 hiljada a daju po 30 golova sto je nerealno potpuno,aj par da ubace ali u ovom ih bas puno ima,trening da se sredi i da mu se da manji znachaj mene on bash smara....mozda 3D pracenje tekmi i..to je to
iskreno nevolim nasu ligu,pa zato uzmem neki talijanski,ili mozda spanski klub...ali ne ono uzmes barcu i osvojis sve moguce i nemoguce...
 

Back
Top