Lichna LEGENDA

istrazivach

Primećen član
Poruka
779
Verujem da je izraz "lichna legenda" vezan za ostvarivanje sebe u zivotu i na taj nachin istovremeno realizacija lichne srece kao krajnjeg cilja.
Ko od Vas zivi svoju lichnu legendu...mozda je na putu ka njoj...josh nije krenuo ili mozda nije ni razmisljao o tome...mozda samo zivi svakodnevnim zivotnim vrtlozima ili ustaljenjim nachinom...?
Dakle pitanje je "zivite li svoju lichnu legendu"?
 
Licna legenda... Kao i Sentijago svako od nas ponekad pomisli sta bi bilo kad bih uradio ono sto zelim... Vecina ljudi su u mladosti kukavice, i ne urade to sto su hteli... Pa kad ostare pricaju: " da sam ja tvojih godina..." ili "a samo da sam prihvatio poziv da krenem"... Nekim delom u sebi do smrti se pitaju sta bi bilo... Mislim da svako treba da radi ono sto zeli, i da nikad ne sme da dozvoli sebi da se kaje zbog necega...
Licna legenda je zivot bez osvrtanja u proslost, i kajanja zbog nekih ne uradjenih ili uradjenih dela...
 
istrazivach:
Od chega zavisi?
Zavisi od vremena i volje da to lepo napisem...
Mogao sam ja to spakovati u dvadesetak recenica i tralalala... ali bi se izgubila sustine...
Takodje ne bih voleo da pisem deset strana i da nekog ubijem od dosade...
Kada mi bude dosla inspiracija da to lepo srocim na ovom forumu uradicu...
Toliko... Pozz :D
 
Mislim da prateci svoje osecaje i intuiciju pratim svoju legendu.
Imam i krize i sumnje naravno, ali sam u sustini zadovoljna svojim zivotom. Mnoga su raskrsca predamnom imnogo toga jos moram da naucim.
Nadam se da cu i dalje slediti svoj put i da cu i za 30 godina biti zadovoljna.
 
Не окрећући се и ходајући путем који мислиш да је истина. Бити истрајан, веровати у себе и у пут којим идеш, само тако долазиш до Личне Легенде. Одрицања су део тог пута као и падови, треба бити свестан да уколико предано живиш живот и истрајно се бориш, на крају биваш награђен.
Мактуб!
 
pita me otac pre neki dan ,, dobro bre "avesic" jel imas bar neki period u zivotu a da nije zavrzlama ,," -- misleći na trenutnu situaciju ,, koja je jedini pravac ka L L ,, -- ali posto je prihvatanje raznih situacija i noviteta slučaj koji je bliži generacijama koje nisu rasle u tamo neko vreme ,, postoji tu i delić griže savesti ograničeno vaspitanjem ,, --- mada ovaj post ne treba da promeni tok ,, ali javlja se pitanje ,, koliko stepeni je dozvoljeno za takav preokret ,,
 
istrazivach:
Mislish da je samo ziveti dovoljno?
Mozda izaci iz okvira "obichnog" zivlljenja i stvarati neshto "vishe"?
zavisi sta podrayumevas pod "ziveti"...sad se nesto setih margot koja je potencirala zenu sa velikim Z... :sad: ziveti sa velikim Z, kao covek, a ne kao neka biljcica. ybga, meni bi bilo dovoljno...
 
S_K_V_O:
zavisi sta podrayumevas pod "ziveti"...sad se nesto setih margot koja je potencirala zenu sa velikim Z... :sad: ziveti sa velikim Z, kao covek, a ne kao neka biljcica. ybga, meni bi bilo dovoljno...

da. ziveti.kao covek.kao zena.imam mnogo mailova od margot.kad god pocnem da fantaziram, procitam par njenih redova, i vratim se.
pa i jednog coveka da dotaknes sobom, jedno bice, jednu dusu, to je dovoljno.
 
Mozda neko nije razumeo,L.L. je u skracenoj verziji prepoznavanje svrhe svoga zivota i kretanje tim putem.Tacno je to da mnogi ne prepoznaju svoj put,neki i ne razmisljaju o tome i zive onako kako ih okolina i navike nose.
 
jos jednom...mada mislim da ti i sam to razumes jer sam nasla jedan tvoj post koji mi o tome govori. svrha zivota je da ga zivis punim plucima, da zivis za trenutak...bez straha...da uzivas u njemu, u ukusu, mirisu, dodiru...da mu se radujes...da ga upijas...da osecas...zivot je sam po sebi najvece cudo...sta ces vise od toga, kad mnogi ljudi to ne shvataju, a jos manje su u stanju da ga tako zive i dozive. ja prva a onda u manjoj ili vecoj meri i svi ostali. kad zivis tako, ti ces neminovno ispoljiti sebe i ziveti taj svoj put. potpuno je nebitno da li ces usput uraditi nesto veliko.to je nepotrebno komplikovanje i izmisljanje. ako si u stanju da opusteno ispoljis sebe, svoje emocije, talente, zelje nema potrebe da smisljas sta je to sto treba da uradis...uradices sta god!!!
 
Rujevit:
Не окрећући се и ходајући путем који мислиш да је истина. Бити истрајан, веровати у себе и у пут којим идеш, само тако долазиш до Личне Легенде. Одрицања су део тог пута као и падови, треба бити свестан да уколико предано живиш живот и истрајно се бориш, на крају биваш награђен.
Макутб!
Svaki vernik živi svoju ličnu legendu.
 
ristob:
Svaki vernik živi svoju ličnu legendu.

Назови га како хоћеш, верник, уметник, луталица, пастир(Сантјаго) :lol: ...мислим да ЛЛ у савременом свету ретко ко може да оствари, може али треба иза себе оставити сва остала ''задовољства'' да би на крају био ''крунисани краљ''
' 8-)
 
Ne zivi svako danas svoju licnu legendu.Prvo treba verovati da postoji licna legenda za svakoga,zatim treba biti istrajan i hrabar da bismo posli njenim putem i na kraju a ono najvaznije ne uplasiti se kad dodjemo na korak do nje(a tada se ljudi najvise uplase,jer se plase neuspeha).Tako da mi uzimamo sudbinu u svoje ruke i mi stvaramo novi dan
 
LL ,, možda ovo ima neke veze ,, po mom mišljenju velike

"Udjite na uska vrata, jer su siroka vrata i širok put sto vode u propast i mnogo ih ima koji njim idu. Kao što su uska vrata i tijesan put sto vode u život, i malo ih je koji ga nalaze"
 

Back
Top