JK-JELENA KARLEUSA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja nemam komentar na našu silikonsku divu... Jadna naša omladina...


E sada... ovako... ljudi mogu da pljuju po njoj ili šta god... ali imajte u vidu da je to tačno ono što takvi ljudi poput nje žele!

Kontate... samo joj punite temu! Pričate o njoj... bilo šta... to ne valja... i samo joj držite temu na vrhu...


ZAMOLIO BIH LJUDE DA VIŠE NE POSTUJU U OVU TEMU! IGNORISANJE JE JEDINI NAČIN DA SE POBEDE TAKVI RETARDI!

nadam se da će me neko poslušati! Ebeno tri strane o karleuši... jbt...
 
Najbolje kod Jece, to su neki modeli Darka Kostic, ali neki koje ona nije nosila, nego koje sam videla u casopisima :-) I pesme, naravno, sve osim ove najnovije o kazinu i sinu..

A, sad je promocija novih pesama, sad ce neko sigurno da stavi njenu temu na vrh, i to je za promociju.
 
kakvo je s#anje ovaj forum..moderator se oglasio posle 50 posta...SRAMOTA!
ponavljam da oni koji ne vole JK mogu slobodno da zaobidju njenu temu...mada vidim da je to izuzetno tesko..za manje od 24 sata napravila je 3 stranice..
koja je to teme jos uradila na ovom forumu? ha ?

jako ste smesni i zalosni..ako "furate" taj neki rock stil,sta se onda blamirate na JK temi..mislim,cemu?
bolje vam je da idete na neku propalu gitarijadu da se lepo "napijete" sa svojim smrdljivim pivom..

nikada mi nisu bili jasni ljudi "rock" koji sa 35-40 i dalje se oblace u black i prave debile od sebe..daj covece ODRASTI !

a to da je JK debela...ha ha...kool fora . . .


vivala JK !
 
ne znam koji to pevac ne koristi photoshop...
a za taj photopaint..zar to postoji?omg.....

Jelena_Karleusa_3488.jpg
 
ja licno JK gledam kao pojavu,a ne njene glasovne mogucnosti..to je sve stvar ukusa..
a zeppelin..hm...mislim da je ovo ogroman uspeh zato sto je vecina vas "rokera" (90%)
ipak uspelo da napravi 3 stranice od JK teme..vidi se da ni vas nije ostavila ravnodusnim!
glupo je da polemisemo oko toga da li je ona ruzna ili ne...
cak je i zalosno!
PONAVLJAM: ONOME KOME SE NESVIDJA TEMA NEKA JE SLOBODNO ZAOBIDJE(mada vidim da vam nije lako) !

www.karleusa.tv
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top