antivirusi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
1. Tema je na pogrešnom podforumu ( postoji Sig. i Zašt. )

2. Verovatno će biti obrisana jer je naglašeno da se ne postavljaju pitanja koji AV je najbolji.

3. Kad sam već tu... NOD32 i Kaspersky. 8-)
 
Nije sala..
Probaj bez AntiVirus programa !
Vjeruj da funkcionise - ODLICNO. Evo, vec godinu i po ne koristim njihove usluge, a posjecujem sajtove, gdje OBAVEZNO vrvi od virusa.
Skeniram komp na mrezi, s vremena na vrijeme, i sve je okay.
 
Ne mislim da nekoga namerno navodiš na pogrešan put, već je malo neverovatno.
No, to zavisi od tvog znanja i tvojih navika: koliko si na net-u, kuda se ''šetaš'' i sl.
Tako da nije nemoguće...

Mada, ja ipak mislim da ti pc nije 100% čist... :wink:
Za godinu i po si nešto skupio sigurno...
 
dr_Bora:
Ne mislim da nekoga namerno navodiš na pogrešan put, već je malo neverovatno.
No, to zavisi od tvog znanja i tvojih navika: koliko si na net-u, kuda se ''šetaš'' i sl.
Tako da nije nemoguće...

Mada, ja ipak mislim da ti pc nije 100% čist... :wink:
Za godinu i po si nešto skupio sigurno...
Bicu iskren...
Posjecujem bash..ono bezobrazne web siteove. Koristim Mozilla Firefox browser. A imam i Yahoo toolbar - Antispy. Dnevno provodim u prosjeku po 10 sati na netu.


Ni sam ne znam sto me navelo na to da probam da surfam bez AntiVirus programa, i ma koliko tebi zvucalo nevjerovatno - ISTINITO JE. I ja sam prvih dana mislio, ono, ajde da se malo zezam, pa ako me nesto lupi ili zakacim formatiraci disk i rijeshiti prblem, ali funkcionishe - bez ikakvog problema i dan - danas !
Ako ne probash - ne mozesh da vjerujesh.
 
ma neka to.. nego ce zvucati malo GLUPO i suludo...
Poceo sam da VJERUJEM da su u stvari "ANTIVIRUS" programi - SHPIJUNSKI PROGRAMI !
Ako s ovim operativnim sistemom izguram josh jednu godinu, ne formatirajuci hard disk ne da cu vjerovati, nego cu TVRDITI da su "antivirus programi" u stvari gadni programi koji lociraju tvoju poziciju na netu i samo ti "uvaljuju" :)
 
kakvi antivirusi, kakve gluposti...to je dosadno, i to radi i funkcionise samo kod ljudi koji ne rade Windows Update....
tu i tamo se usljamci neki spyware, ali to se vrlo lako resava....anti virus samo dzabe cuci u memoriji i smara kompjuteri...

dakle, ANTI ANTI virus je windows update - i dovidjenja.....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top