VANREDNO STANJE

Iron Lord

Elita
Banovan
Poruka
20.959
Ima li vrućine? Kako izdržavate? ******* danas nas najurili iz firme, kažu: "vanredno stanje".
I tako vraćajući se kući naidjoh na jednu veselu, preplanulu, zategnutu plavušicu u šorciću i bezobrazno tankoj majičici. Dobila onaj mp3 plejer na lizing, pušing šta ti ja znam pa djuska li djuska po stanici dok mi ostali crkavamo od vrućine. Umesto da upotrebim naš muški X-ray pogled ka dotičnoj, pomislih da to GSP animira putnike dok čekaju prevoz. Kakav crni X-ray na +45? Da mi pregori? Šta ću posle?

Da li je i kod vas tako ili imate neko rešenje?
O čemu razmišljaju žene kad mi ne razmišljamo?

p.s. sad, da l' zbog mene ili zbog potrebe, dotična je sišla na poslednjoj stanici kad i ja. Mora da je GSP to postavio...
 
eeeeh ... a mene u firmi ostavili prekovremeno danas...
...kažu gde ćeš kući po ovoj vrućini...

...a na ulici više ne smem ni da gledam sugrađanke... ako me ne
strefi sunčanica, strefiće me srčka od mnića, delkoltea, tangi...
 
Iron Lord:
Ima li vrućine? Kako izdržavate? ******* danas nas najurili iz firme, kažu: "vanredno stanje".
I tako vraćajući se kući naidjoh na jednu veselu, preplanulu, zategnutu plavušicu u šorciću i bezobrazno tankoj majičici. Dobila onaj mp3 plejer na lizing, pušing šta ti ja znam pa djuska li djuska po stanici dok mi ostali

Svakakvi se guraju na Ljubav i Sex
 
joj ljudi ne spominjite! ja radim u piceriji...pa imamo šporet do peči i to non stop radi, a još pogotovo kad moraš nešto da spremiš pa kad se svi 3 nabijemo u prostor 2puta 2...pa dođe ti da se vješaš...SAVNA
 
Iron Lord:

I tako vraćajući se kući naidjoh na jednu veselu, preplanulu, zategnutu plavušicu u šorciću i bezobrazno tankoj majičici. Dobila onaj mp3 plejer na lizing, pušing šta ti ja znam pa djuska li djuska po stanici dok mi ostali crkavamo od vrućine.
.
[/QUOT/

Ljubomora ili dobra obaveštenost...
 
LJUDI pa ovo je ozbiljna stvar....

Ja ne mogu da se karam po ovoj vrucini...kakva klima, kakvo rashladjivanje...jedino da se hebem u kupatilu....Crkavamo po ceooo dan na poslu (kod nas nema vanrednog stanja u firmui), uzasno toplo.......
A na sex mislim konstantno 0-24h 8)
 
U Uzicu su sve devojke konacno bez pantalona, konacno, volim sto ih je ova tropska klima naterala da se skinu, do sad je uvek bilo "Ih, u Beogradu sve devojke nose suknje i haljine a mi smo ovde manje qrve (!!!!) od njih, pa se oblacimo". Jos samo po neka nosi pantalone.
 
Iron Lord:
Ima li vrućine? Kako izdržavate? ******* danas nas najurili iz firme, kažu: "vanredno stanje".
I tako vraćajući se kući naidjoh na jednu veselu, preplanulu, zategnutu plavušicu u šorciću i bezobrazno tankoj majičici. Dobila onaj mp3 plejer na lizing, pušing šta ti ja znam pa djuska li djuska po stanici dok mi ostali crkavamo od vrućine. Umesto da upotrebim naš muški X-ray pogled ka dotičnoj, pomislih da to GSP animira putnike dok čekaju prevoz. Kakav crni X-ray na +45? Da mi pregori? Šta ću posle?

Da li je i kod vas tako ili imate neko rešenje?
O čemu razmišljaju žene kad mi ne razmišljamo?

p.s. sad, da l' zbog mene ili zbog potrebe, dotična je sišla na poslednjoj stanici kad i ja. Mora da je GSP to postavio...


eh da je jedna, lako bih ja s njom.........na svakom stajalistu ih ima bar deset.......jedino je zayeb sto idem autom
 
i kod mene na stanici dve neke djuskaju ceo dan
u pocetku sam mislio neke dve potrefilo se
medjutim one su tamno non stop...bas chudna slucajnist da kada god prolazim one tamo
skroz su mokre i polu gole i dele aqua vivu za dz
tijana i marina
pitao ja :D
 

Back
Top