Himne!!! (Liza je videla Tita)

Liza Dennis

Domaćin
Banovan
Poruka
3.703
Jao himne! Sad sam videla Tita. On je super. Osecam se kao Pinki. Danas sam isla kod njega u bolnicu sa Jovankom. Sta ce zena nije joj lako muz bolestan, star, ona stara, njemu hoce da amputiraju nogu. Smestili ga u Ljubljanu nezgodno mi da putujem po ovoj vrucini. Jovanka place dan – noc. Ne znam sta cu. Obicno kada se vratim iz posete Titu pustim svoju najomiljeniju himnu “Hej Sloveni”. Malo i poigram uz nju, a posle pustim “Lijepa nasa domovino”, a onda nazdravim uz “Zdravicu”. Ujutru kada se probudim podizem zastavu u dnevnoj sobi uz zvuke mojih nacionalnih himni “Star spangled Banner” i “God Save the Queen”, ipak, pred spavnje pustim “Marseljezu” i “Vilem od Nassau”, Tokom noci slusam “Deutschland, Deutschland ueber Alles”, jer me to podseca na II sv. rat i partizansku borbu u kojoj smo ucestvovali Tito i ja. Drugari, koja je vasa omiljena himna ili koja je vasa nacionalna himna? Uz koju himnu stojite mirno, a uz koju poigrate? Kazite ne plasite se svi imamo nase najomiljenije himne.8)
 
Liza,pa ti si se bre nazivela.Nadzivela si i Armstronga koga si ucila da svira klavir,ali cudnog mi cuda da mi te nije pohvalio.Nadzivela si i Tita,a i Jovanku ces.Otici ces i na sahranu Fidelu kad bude sklopio oci.Pokopala si pola Buena Viste.Bas volem kad je covek vecan...
 
Ona ce nas sve nadziveti, pokopati i urediti nam nadgorbne spomenike - da imaju pink slova i sliku ukrashenu cveticima... drzace nam posmrti govor, napisan na svetlo roze, mirisljavom papiru, sa drechavim slovima, grobari ce imati roze lopate... ponestade inspiracije za lupetanje od tolike rozikastosti..... :roll: :lol:
 
Warden_Assasin:
Ona ce nas sve nadziveti, pokopati i urediti nam nadgorbne spomenike - da imaju pink slova i sliku ukrashenu cveticima... drzace nam posmrti govor, napisan na svetlo roze, mirisljavom papiru, sa drechavim slovima, grobari ce imati roze lopate... ponestade inspiracije za lupetanje od tolike rozikastosti..... :roll: :lol:
naravno...sve mora da bude rozla...:D
i kovchezi...i da nas sarani u roze odelima.Uz zvuke pesme Kazino :cool:
 

Back
Top