Kako da napravim exe fajl od c# aplikacije

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ako si ti odradio aplikaciju ja cu da pojedem sve kompjutere koje imam!
Pa pobogu, kao umes da isprogramiras neki aplikaciju a nemas pojma sta dalje sa tim kodom! Dokle si ti stigao sa ucenjem?
I ja sam neki dan seo u Boing 747, zavali se u stolicu, pipnuo komande i zavapio - kako da poletim, letim i sletim u Las Vagas? Moze li neki skracenikurs od par minuta, zuri mi se...

Cuo si za IDE, cuo si za kompajlere, cuo si za biblioteke, cuo si za optimizaciju koda, cuo si za error sistem i debugging - e ako nisi, onda imas problem...
 
Znam da napravim sve sto treba. Ja odem i napravim publish now u properties projekta ali nece da radi. unesm mu i novu sifru i aktiviram je ali nece. kada krene instalaciju javi gresku. Jedino ako nisam podesio neke parametre. Ja sam kompletnu aplikaciju u Microsoft Visual C#, i nju debagujem u njemu ali ne znam kako da od nje napravim exe fajl. Jel imam opcija u njemu ili moram da koristim neki drugi program.
 
Ццц...
Желиш .exe фајл од C# апликације??? Поради на терминологији...
Али ево овако:
Отвориш твој пројекат у VS-u.
Стиснеш F6, или изабереш Build->Rebuild All.
Ако претпоставим да се твој пројекат налази снимљен на овој локацији C:\\MojiProjekti\\Zajebancija\\
отвориш фолдер C:\\MojiProjekti\\Zajebancija\\bin\\Debug\\
И у њему ћеш наћи само један .exe фајл, то је твој програм. Није ти потребна инсталација за такав програм.

Овако би било "најбрже" да дођеш до .exe-a. А да је најправилнијe - није, али ништа неће сметати.

@codemaker
Зло би било да си завапио "како да слетим". :-)
 
ljudi nema te vi veze. kakav bre exe fajl iz debug pa bren ti nemas veze i gde to da instaliras kad moj projekat ima bazu bre. Alo ljudi nisam ja pocetnik ja radim vec godinu dana i radio sam na faksu projekte ali kod mene kuci ne mogu da napravim exe fajl da mogu da ga prebacim na drugi komp a da nije u mrezi. ja sam pravio exe ali nakacim na server i lokal ga koristi ali to nije iso kad hoces sa jedne na drugu masinu. kakvi ste vi paceri bre.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top