Uhapsen Terzic

nesha taxista:
Ni Sadam nije bio siromašan, pa je nađen bukvalno u rupi. Dešava se. Ne znam koliko su imali para pri sebi prilikom događaja, ali znam da je Bagzi malo pre toga utekao, a on je uhapšen s gomilom para.
Zašto nisu samo ranjeni? Ne znam, bila je noć, a i nije to tako lako udesiti kako deluje na filmovima. Čoveka u pokretu nije lako pogoditi uopšte, a kamoli baš posebno u neki deo tela.
To su sve stvari o kojima možemo samo nagađati. Nismo bili tamo, a oni koji jesu ako su i počinili nešto nepropisno neće baš trčati da nam saopšte. Nikom se ne ide u zatvor, a ubijene ionako niko baš ne žali.

ubijene niko ne zali?
k je to rekao?
hitler?
pa meni vazno ko su oni,ali ako su ubijeni,a nisu to zasluzili,onda se ja kao gradjanin pitam ko je to juce ili danas gospodar smrti i zivota da te odluke donosi?
ako su bili krivi,treba im suditi.
a sadama ne spominji,ne vjerujes valjda da je u onoj rupi bio?
bagzi je uhapsen posle toga bar pola godine ili 2 godine,.a kako je on izasao iz tiga obruca?na onom montiranom sudjenji je rekao da se pritajio u nekom grmu.
pa ako ga kordoni specijalaca nisu vidjeli u grmu kraj te kuce,onda se stvarno pitam kakvi su to specijalci,...
kazes bio je mrak,.pa zasto nisu drzali kucu u okruzenji i cekali da ostanu njih 2-3 bez vode i hrane,.pa ne bi valjda zivim mesom probijali kordon??
bice jos istrage oko toga!!
 
a33:
ubijene niko ne zali?
k je to rekao?
hitler?
pa meni vazno ko su oni,ali ako su ubijeni,a nisu to zasluzili,onda se ja kao gradjanin pitam ko je to juce ili danas gospodar smrti i zivota da te odluke donosi?
ako su bili krivi,treba im suditi.
Slažem se da niko ne treba biti ubijen bez suda, ali ovi za neko posebno žaljenje nisu. Kako su živeli, tako su i umrli.
a33:
a sadama ne spominji,ne vjerujes valjda da je u onoj rupi bio?
Ne znam, ima o tom i svedoka, no nisam bio tamo, a ti?
a33:
bagzi je uhapsen posle toga bar pola godine ili 2 godine,.a kako je on izasao iz tiga obruca?na onom montiranom sudjenji je rekao da se pritajio u nekom grmu.
pa ako ga kordoni specijalaca nisu vidjeli u grmu kraj te kuce,onda se stvarno pitam kakvi su to specijalci,...
kazes bio je mrak,.pa zasto nisu drzali kucu u okruzenji i cekali da ostanu njih 2-3 bez vode i hrane,.pa ne bi valjda zivim mesom probijali kordon??
bice jos istrage oko toga!!
Ima dosta primera da su policije sveta 'ladno pucale na krimose tog kalibra, čak i bitno manjeg (seti se samo onog jadnog Brazilca u Londonu), a ne mogu da setim da ih je neko tek tako čekao danima da ostanu bez vode i hrane. Kako bi i znali koliko toga imaju? Izuzetak su jedino situacije s taocima.
 

Back
Top