Najbolji Basista

Najbolji Basista

  • Fieldy (KoЯn)

    glasova: 0 0,0%
  • Jason Newsted (Voivod,Rock Star Supernova,ex-Metallica)

    glasova: 8 33,3%
  • Shavo Odadjian (System of a Down)

    glasova: 2 8,3%
  • Paul Gray (Slipknot)

    glasova: 1 4,2%
  • Tim Commerford (Rage Against the Machine, Audioslave)

    glasova: 0 0,0%
  • Sam Rivers (Limp Bizkit)

    glasova: 0 0,0%
  • Oliver Riedel (Rammstein)

    glasova: 0 0,0%
  • Dave "Herr Pubis" Pybus (Cradle of Filth)

    glasova: 0 0,0%
  • Sharlee D'Angelo(Arch Enemy)

    glasova: 0 0,0%
  • Flea (Red Hot Chili Peppers)

    glasova: 13 54,2%

  • Ukupno glasova
    24
  • Anketa je zatvorena .
Gde su Noel Redding i Marcus Miller...

prvi je cuveni Hendrixov bassista... bez njega ne bi sve ono zvucalo kako je zvucalo...
A drugi je genijalan jazz bassista, virtuoz... takodje poznat kao Miles Davis-ov bassista...
btw... glasao sam za Jasona...
 
ne valja ti lista jbte nije fora da stavish basiste samo iz grupa koje ti slusas... :roll:
inache po mom misljenju trenutno je najboljiLes Claypool iz Primusa
a od ponudjenih Flea i Jason(boji je inace io i u grupi Flotsam&Jetsam pre nego sto je dosao u Metallicu)
 
Serijski Samoubica:
ne valja ti lista jbte nije fora da stavish basiste samo iz grupa koje ti slusas... :roll:
inache po mom misljenju trenutno je najboljiLes Claypool iz Primusa
a od ponudjenih Flea i Jason(boji je inace io i u grupi Flotsam&Jetsam pre nego sto je dosao u Metallicu)

A sto?! :arrow: Imas neki problem u vezi ovih basista,a?! :twisted: :twisted: :twisted:
:evil:
 
jedno pitanje za basiste, ako ih uopste ima...
planiram da kupim elektricni bas, pa me zanima koji da kupim za sviranje punk-a, HC
ja kolko sam cuo, za tu vrstu muzike koriste se basovi sa 4 zice, e sad jer je to bitno il nije i ako jeste koji bi preporucili?
 
Ja isto sviram bass... klasika 4 zica "JOLANA Kolor Bass"... mozes videti sliku u mom profilu...
Zavisi koliko nocva imas... ako nemas bas nesto puno i Squier Precision Bass.. a ako imas vise novca... uzmi Fendera...
Inace dobar je kvalitetan bass... a ona kako se kome svidja... mozes da mu kacis pedale, procesore... sta god hoces...
Petozicane bass gitare ti nisu potrebne... uglavnom se koriste u Jazz-u... tako da 4 je zakon...
P.S. kazi kada budes kupio kako radi machina... :D
Pozzz
 
DJM:
Ja isto sviram bass... klasika 4 zica "JOLANA Kolor Bass"... mozes videti sliku u mom profilu...
Zavisi koliko nocva imas... ako nemas bas nesto puno i Squier Precision Bass.. a ako imas vise novca... uzmi Fendera...
Inace dobar je kvalitetan bass... a ona kako se kome svidja... mozes da mu kacis pedale, procesore... sta god hoces...
Petozicane bass gitare ti nisu potrebne... uglavnom se koriste u Jazz-u... tako da 4 je zakon...
P.S. kazi kada budes kupio kako radi machina... :D
Pozzz


A sta sviras od muzike?!
 

Back
Top