Ubistvo povratnika u Banja Luci

Bošnjak

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
318
Već 3 mjeseca otkako je u Banja Luci ubijen povratnik hrvatske nacionalnosti! Policija RS-a još nije našla počinioca ovoga zločina! Ovo je još jedan napad na nesrbe u manjem bh.entitetu! Ipak, volja za povratkom neće nikad umrijeti!
 
Bošnjak:
Druže, dobro znaš da oni ničim osim sa nožem i oružjem neznaju rukovati!
Zato kukaju kada nadrogirani vlah napadne vladiku u Bosanskom Petrovcu...
Srbin Srbina Sjekirom Sječe

ja, ja, aferim.... kakvi ste vi bosnjaci, prosto da se covek zapita ste je problem sa BiH srbima te nece centralizovanu drzavu sa vama...

a vi tako krasan dunjaluk... kao da vas je Muhamed alahiselam uvezao direkt iz Medine nakon hidzre..
 
De_Sisti:
ja, ja, aferim.... kakvi ste vi bosnjaci, prosto da se covek zapita ste je problem sa BiH srbima te nece centralizovanu drzavu sa vama...

a vi tako krasan dunjaluk... kao da vas je Muhamed alahiselam uvezao direkt iz Medine nakon hidzre..

Istina je da Bosnjaci izgledaju naravom na prve muslimane Muhamedovog a.s. vremena.A znas li kakvi su bilii prvi muslimani? Puni merhameta i milosti prema ljudskom rodu.
 
De_Sisti:
ja, ja, aferim.... kakvi ste vi bosnjaci, prosto da se covek zapita ste je problem sa BiH srbima te nece centralizovanu drzavu sa vama...

a vi tako krasan dunjaluk... kao da vas je Muhamed alahiselam uvezao direkt iz Medine nakon hidzre..
Ti si glup ko k....!
Nauči prvo šta je alahiselam i kako se piše, šta je hidžra, dunjaluk i dr.
To moraš znati, valjda te praded Murat naučio, kopile tursko
 
Ne znam ko ce ici kod psihijatra ali cinjenica je da ce Kosovo biti nezavisno a RS to nece moci biti niti ujediniti se s nekom drzavom.Iz prostog razloga, sto je drzavni Kosovski aparat postavljen od Medjunarodne Zajednice a aparat RSa je postavljen ratom i zlocinima.
 
Evropa nece muslimansku drzavu u srcu Evrope ,takodje nece je ni u EU. BiH onakva kakva je sada nikada u EU nece uci isto kao i Turska.Evropa ne da da se razidju muslije,Srbi i hrvati u BiH posto ovako imaju vise razloga da im navedu zasto nisu u EU.Ali definitivno BiH ovakva kakva je buducnost nema.Kad tad ce se ona raspasti samo je pitanje vremena.To balijama mora da bude jasno i oni koji sanjaju o nekoj celovitoj BiH a narocito muslimanskoj su u velikoj zabludi.
 
Bošnjak:
Druže, dobro znaš da oni ničim osim sa nožem i oružjem neznaju rukovati!
Zato kukaju kada nadrogirani vlah napadne vladiku u Bosanskom Petrovcu...
Srbin Srbina Sjekirom Sječe
Opet ti generalizujes. Jeste ima majmuna koliko hoces, ali ima i pristojnih ljudi koliko hoces.

A i ovi sto kazu da ih bas briga sto se to desilo su majmuni. Zalosno je kada jedan zivot nestane zbog bolesnika sovinista.
 
Torrente BG:
Evropa nece muslimansku drzavu u srcu Evrope ,takodje nece je ni u EU. BiH onakva kakva je sada nikada u EU nece uci isto kao i Turska.Evropa ne da da se razidju muslije,Srbi i hrvati u BiH posto ovako imaju vise razloga da im navedu zasto nisu u EU.Ali definitivno BiH ovakva kakva je buducnost nema.Kad tad ce se ona raspasti samo je pitanje vremena.To balijama mora da bude jasno i oni koji sanjaju o nekoj celovitoj BiH a narocito muslimanskoj su u velikoj zabludi.

Nisi u pravu.Takva politika Evrope prema muslimanima, je bila 90'tih a sada je nesto drugo.
Amerika se mora na neki nacin oduziiti muslimanima, a to je da Turska udje u EU i da bude najmodernija, da kazem musllimanska zemllja, ali ipak Turska nije teoloska drzava.
Teolosku drzavu ni Bosnjaci ne preferiraju, ali niko nije kriv ako vecina Bosnjaka klanja, ipak to je privatna stvar pojedinca.EU zeli Bosnu kao modernu drzavu i kao jedinstvenu drzavu.Evropa nema razloga da se brani od muslimana iz Bosne kada je Evropa puna Arapa i Afrikanaca islamske vjeroispovjesti.
 
Hahaa! Kako da ne.Oduzice se tako sto ce posle Iraka sad kad dodju republikanci da sravnaju Iran.
Plus sto vas karaju po Avganistanu i preko Izraela na citavom bliskom istoku.
Turska ce uci u EU kad na vrbi rodi grozdje a koliko sam citao neke analize i slicno muslimanski deo BiH je najzaostaliji toliko o tome koliko im je stalo do vas.Da im je i malo stalo radili bi na tome da vas ekonomski podignu.
 
U Iraku i Avganistanu se ne ratuje mrznjom prema muslimanima nego tu radi interes.To je jedna druga stvar.Ipak u Iraku i poslije ovoga rata ce biti muslimana.Muslimane iz Iraka ne moze niko unistiti.Oni ostaju tu.
Da napomjenem da na Kosovu zivi 98% muslimana racunajuci Gorance, Bosnjake i Rome.I to Medjunarodnoj Zajednici nece smetati da Kosovu da nezavisnost.I sada ne znaci da ce Kosovo biti Islamska teoloska drzava, nego ce ona biti moderna drzava pod monitorstvom Medjunarodne Zajednice.Ali rekao sam maloprije, da nikoga ne intersuje da li Kosovari klanjaju ili grade dzamije.Ko ima para taj ce graditi puno dzamija a ko ima vremena taj ce i redovno klanjati.
 

Back
Top