poshtovanje

dragojIo

Aktivan član
Poruka
1.612
zene, da li vas je strah da ce muskarac, nakon sto ste mu pusile, manje da vas postuje?

priznajem, sinnke dosta uticao na mene... mada je bio presudan vic -

smuvaju se momak i devojka i on joj zatrazi oralni a ona kaze - ne, neces me postovati ako to uradim... posle par meseci on zatrazi opet, ona - ne, neces me postovati. vencaju se i on kaze hajde srce sada smo u braku, a ona ce - ne, neces me postovati. prodje desetak godina, vec imaju troje prelepe dece i on kaze - draga znas da te totalno postujem i sve, ajde vise... i ok, ona mu popusi. dok jos leze zazvoni telefon. a muz ce - sta cekas pusikurko, javi se...
 
Hahahahhaah... ne, ne, nikad tako nisam ni razmisljala, mada znam da neke tako razmisljaju... Ja mislim da je bas obrnuto. Mnoge zene (kao ja) ne bi mogl da p... svakom, znaci za mene taj gest znaci da ga apsolutno prihvatam i zelim... i mislim da njemu moze samo biti drago zbog toga...
 
dragojIo:
zene, da li vas je strah da ce muskarac, nakon sto ste mu pusile, manje da vas postuje?

priznajem, sinnke dosta uticao na mene... mada je bio presudan vic -

smuvaju se momak i devojka i on joj zatrazi oralni a ona kaze - ne, neces me postovati ako to uradim... posle par meseci on zatrazi opet, ona - ne, neces me postovati. vencaju se i on kaze hajde srce sada smo u braku, a ona ce - ne, neces me postovati. prodje desetak godina, vec imaju troje prelepe dece i on kaze - draga znas da te totalno postujem i sve, ajde vise... i ok, ona mu popusi. dok jos leze zazvoni telefon. a muz ce - sta cekas pusikurko, javi se...

notorna glupost.
 
joj.

ala se meni sva ta sranja oko odnosa, postovanja, reputacije, sta je hteo, sta nije htela, ko koga vise voli, sta je ko kome rekao...smucila.
tucajte se ljudi i ljubite se ljudi i smejte se ljudi. oslobodite se vise jbt!
najgore, ali najgore sto jedna takva osoba i ako nadje drugaciju koci i sjebava onu drugu. i samo prica i prica.
 
Struja:
joj.

ala se meni sva ta sranja oko odnosa, postovanja, reputacije, sta je hteo, sta nije htela, ko koga vise voli, sta je ko kome rekao...smucila.
tucajte se ljudi i ljubite se ljudi i smejte se ljudi. oslobodite se vise jbt!
najgore, ali najgore sto jedna takva osoba i ako nadje drugaciju koci i sjebava onu drugu. i samo prica i prica.

a da li ti se smucilo zato sto si o tome i sama mnogo vodila racuna?
 
Pipi Langstrumpf:
ljubishpica....

Hehehe :D

besga, sta cu kad sam iskren...
Elem, pre ohoho i jos neku godinu, u kolima na parkingu, posle neke price, ona mi stavi glavu u krilo i caskom je vec, to nesto, jel, a ja se zabezeknuo. Stvarno, priznajem, bilo je mnogo dobro, ali sam ja par dana posle toga imao problem u glavi. :oops: nije ops nego crveni-smajli.
Priznajem.
Sve mi nesto bilo - znam da nije laka riba, znam da nije blesaca - ali opet, razmisljam - jel to njo po default-u? Ono, kao, evo nemoj da se ljutis, popusicu ti?
Naravno da sam posle sve to gledao iz sasvim druge perspektive, ali pocetak je bio takav. Tako da, vi omladinke i vi omladinci, treba da znate da su ti porivi duboko individualni. Nema osude bez dobrog promisljanja.
whatafuck I'm talkin' about?!!! :shock:
 
bas nesto razmisljam... kad smo vec kod toga od 40 godina... bio sam u vezi sa devojkom koja je starija od mene 7 godina... to je trajalo prilicno dugo... 4 godine... i, na kraju sam se skroz osetio sputanim... starim, nekako... ruzno zvuci, al' je tako... posto je ta veza prekinuta, na njeno insistiranje, okrenuo sam se svojoj generaciji i mladjim devojkama od mene... i, moram vam priznati da je zivot istog momenta izgledao mnogo... hm... drugacije... zbog drugacijih pogleda na zivot... i zbog drugacijih iskustava, koje je ona odavno stekla, a ja sam tek trebao da ih steknem... ali sam isto i naucio mnogo stvari od nje... o vezi... o poverenju... o postovanju... o tome kako trebamo da budemo tu jedno za drugo uvek... mislim da je, uglavnom, ona imala problema zbog razlike u godinama... opterecenje, valjda... nepotrebna nesigurnost... ne znam zasto, al' mi pade na pamet... lepo je bilo, u svakom slucaju... vredelo je... ne bi' ja tu nista menjao... i danas se cujemo... srecna je... i ja sam srecan zbog nje... uvek sam imao, nekako, zastitnicki stav, iako je bila starija... mislim da bi' se osecao odgovornim i da bi' osecao grizu savesti da je, kojim slucajem, ostala sama... kao da sam joj protracio 4 godine zivota... jer, kako je jednom rekla jedna starija zena, sefica nasa od nekih 65-66 godina... kad nas je cekala 15 minuta... mi kasnili... i, kad smo stigli, okrenula se i rekla nam... kao da nam je majka... "ocekujem od vas da to shvatite mnogo kasnije, ali... mojih 15 minuta nije isto kao vasih 15 minuta... ako se gleda na to koliko je kome vremena ostalo..." niko od nas vise nikada nije zakasnio... niti joj gubio vreme... i zahvalan sam joj zbog toga...
 
meni je ovo skroz slatko :razz:
Zex:
Hehehe :D

besga, sta cu kad sam iskren...
Elem, pre ohoho i jos neku godinu, u kolima na parkingu, posle neke price, ona mi stavi glavu u krilo i caskom je vec, to nesto, jel, a ja se zabezeknuo. Stvarno, priznajem, bilo je mnogo dobro, ali sam ja par dana posle toga imao problem u glavi. :oops: nije ops nego crveni-smajli.
Priznajem.
Sve mi nesto bilo - znam da nije laka riba, znam da nije blesaca - ali opet, razmisljam - jel to njo po default-u? Ono, kao, evo nemoj da se ljutis, popusicu ti?
Naravno da sam posle sve to gledao iz sasvim druge perspektive, ali pocetak je bio takav. Tako da, vi omladinke i vi omladinci, treba da znate da su ti porivi duboko individualni. Nema osude bez dobrog promisljanja.
whatafuck I'm talkin' about?!!! :shock:
 
off topik:
dragojIo:
smuvaju se momak i devojka i on joj zatrazi oralni a ona kaze - ne, neces me postovati ako to uradim... posle par meseci on zatrazi opet, ona - ne, neces me postovati. vencaju se i on kaze hajde srce sada smo u braku, a ona ce - ne, neces me postovati. prodje desetak godina, vec imaju troje prelepe dece i on kaze - draga znas da te totalno postujem i sve, ajde vise... i ok, ona mu popusi. dok jos leze zazvoni telefon. a muz ce - sta cekas pusikurko, javi se...
ql..ali ipak...

sede u kaficu shaban shaulic i shaban bajramovic
ulazi keba,vidi ih i kao...'de ste shabani

:lol:

ili ono...

sta kaze Bruce Willis kad udje u prodavnicu kompjutera?
 

Back
Top