libido

Muskarci ne primecuju nista osim onog sto im se servira da primete. Jako povrsno ocenjuju devojke koje prvi put vide. Bila sam u situaciji da sedim u drustvu sa drugarima mog momka i sa mojim drugaricama. Jedna moja drugarica je jako komunikativna, duhovita...ma svi je obozavaju u svakom drustvu. Nije ni sa kim flertovala, obucena je bila normalno, a jedan je pametnjakovic prokomentarisao cim je otisla nesto u fazonu kako je ova garant promiskuitetna...ma nesto vulgarno...
Znaci, ljudi su skloni da primete ono sto podsvesno zele da primete, ono sto im je na umu;)
 
trofazna:
heh :p ja sam zapravo negde pročitala da žene sa povečanim libidom oddaju mirise koje privlače muškarce, mada to je ko bajagi samo hipoteza. međutim postoje neki muški fermoni(stavljaju se kao parfem) i dokazano je da muškarci koji jih koriste više privlače žensku pažnju-radi mirisa...eti odatle to moje pitanje, mada ima još ;) ;)
.................stavljam upravo miris a time .......... :grin: :grin: namirishi .............. :grin: pa da bidnemo greshni ............. :grin: :grin:
 
kambodza:
.................stavljam upravo miris a time .......... :grin: :grin: namirishi .............. :grin: pa da bidnemo greshni ............. :grin: :grin:


bože me sačuvaj!!! odoh da zapalim sveću!!! sram te bilo :p
heh pa može, ako češ da me oženiš :p ;)
 
kambodza:
.......ima koji su experti u tome ,odushevljavo me je moj super drugar kad smo bili mladi ,odemo na zurku punu riba, pice ,ice ,krene lagano zezanje i prica sa njih 5-6 drugarica i chovek ne znam kako uvek skonta jednu koja mu da za 2-3 dana i tako milion puta ,a mi ostali ono kao muvanje pa oce nece ,neke kao imaju decka,tako da mislim da je to urodjen talenat,ovo pricam za vreme kad je prica i shmek bio presudan u nalazenju riba ................. :grin: :grin: tako da ko zna zna ................... ;-) ;-)

...није то таленат у препознавању...него дечко једноставно зна...:wink:

...и нема те која ако је слободна не може да падне...само ако се погоди права жица...:wink: Не говорим сад о нечему екстра озбиљном или о очувању везе (поготово кад знамо колико има спонзорушица, спонзора, куро и пицокрадица...:) )...али теоретски...ако баја погоди жицу...обори је на гузу на шмек, шарм...још ако пристојно баја изгледа...хехе...кажем нема те...:wink: )
 
Ljuba82:
...није то таленат у препознавању...него дечко једноставно зна...:wink:

...и нема те која ако је слободна не може да падне...само ако се погоди права жица...:wink: Не говорим сад о нечему екстра озбиљном или о очувању везе (поготово кад знамо колико има спонзорушица, спонзора, куро и пицокрадица...:) )...али теоретски...ако баја погоди жицу...обори је на гузу на шмек, шарм...још ако пристојно баја изгледа...хехе...кажем нема те...:wink: )


sve je to istina,a l šta češ kad nema baje...nema pa nema :D :D
 
trofazna:
mene zanima dali muškarci primete dali žena ima povečan ali stvarno povečan libido? ne mislim kod svoje devojke nego kod devojke koja prođaje pokraj njih ulicom, koja sedei na avtobusu,..da ne nabrajam...

AHahahaha....ne primecuju i neke manje detalje....kako to da primete?....aaaaaaaa....joj.... :lol: :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top