svirka za unu i toshu

RiMaJa

Zainteresovan član
Poruka
168
Ne znam koliko vas zna, ali pre par dana Tosha (Vladimir Todorovic) inace, clan benda Flipout i njegova devojka Una su doziveli saobracajnu nesrecu u Dominikanskoj Republici. Una je preminula na putu za bolnicu, a Tosha je u komi i trenutno je hospitalizovan u obliznjem gradu. Zbog ogromnih troskova lecenja i same operacije cifra je vec dosla na 7.000 dolara, a predvidja se da ce izaci na 15 - 20.000 dolara. Ovim pozivom zelimo, da pomognemo i Uninoj porodici jer ce i oni imati ogromne troskove (oko 12.000 dolara) oko prenosa tela nazad u Srbiju.

Shodno tome, zamolio bih sve koju su u situaciji, da novcano pomognu koliko god je to moguce. Vazno je samo da napravimo sto vecu akciju i da ovu pricu prosirimo sto dalje jer je i vreme vrlo vazan faktor.

Ako neko mozda ima mogucnost da ovu pricu podigne na neki visi nivo (npr. novine, ziro racun i ostalo), neka mi se javi jer bi to ubrzalo stvari.
Naravno, novac mozete doneti i licno.

^^starija informacija..

organizuju se svirke 20/21.07.2007..

dodjite i uchestvujte..

flajerzaspace01.jpg
 
nekako mislim da je hoomano pomoći ljudima koji nemaju.................neko ko ima da 5 soma dolara za dvoje na dominikani....taj nije ugrožen................žao mi je ljudi kao ljudi............al treba pomoći sirotinju i bolesne koji stvarno nemaju............peto...90% ovih bendova sa liste nigde ni ne sviraju.......a ovih 10% nisu nige svirali godinama.....pa da se ne izblamiraju za 10 minuta svirke.........koliko kapiram sve pare će ionako da da....onaj ko je dao čep za prodaju piva sutra i danas u skc-u...i ostali sponzori....
 
ma ovaj tip moonja je potpuno u pravu. Mislim malo mi je ovo iracionalno bez obzira na sve... Stvarno kad bih birao izmedju neke srpske dece ili nekog lika koji je zavrsio u saobracajki negde na godisnjem odmoru pa vise je nego sigurno da cu dati pare za srpsku decu. Mislim ljudi gine se svaki dan po saobracajkama i svima njima treba pomoci....
 
E zlotvori jedni...
Prvo, taj Flipout je 'iljadu puta rokao u dobrotvorne svrhe, a drugo, niko od tih shto odu u Dominikanu nema para za tolike troshkove lechenja. Ti se keshom pale na Azurnu obalu i takve zayebancije.

Nit' sam u fazonu Flipout-a, niti choveka znam, niti nju znam, ali sa tim zluradim komentarima ste mi se popeli na jaja.
 

Back
Top