Tadic novi STALJIN u srbiji

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

kicanovic

Početnik
Poruka
20
Posle svih nacina, metoda i ko zna sve sa cime pokusava da unisti srbiju i srbe!!! Samo neznam da li zna da je najomrazenija licnost u srbiji, ili ce biti poput milosevica da on nije bio los vec je imao lose ljude oko sebe!!! Samo te price i fore neprolaze vise!!! Vladate isto kao i milosevic 8 godina, a sta ste dobro doneli srbiji???? Ajde da vidimo jedno dobro??? Pa naravno cisto dvoriste, pocevsi cistenje od fabrika, njenih radnika pa do sve sto se prodati moglo!!! Dakle ko stoji iza ovog glavonje i koji je cilj ovog ludaka na vlasti da ucini sa srbijom!! Bar svi pretpostavljamo da zeli rasparcavanje cele srbije, unistenje RS, a onda ce on vladati u nekoj banani drzavi kao dozivotni predsednik pod balgosiljem amerike i vatikana!!
 
Taj bimaneken nije predsednik Srbije,on je predsednik žutih.Njega priznaju samo oni koji su protiv Srbije.Na izborima,koji će biti ove godine,nadam se da će konačno Srbin postati predsednik najstarije svetske civilizacije i kulture- SRBIJE.
 
drbob:
Taj bimaneken nije predsednik Srbije,on je predsednik žutih.Njega priznaju samo oni koji su protiv Srbije.Na izborima,koji će biti ove godine,nadam se da će konačno Srbin postati predsednik najstarije svetske civilizacije i kulture- SRBIJE.
jerbo nebeski narod to zasluzuje. ili sam treba reci svetlosni narod, jedan me skoro ispravio
ps.kad kazem narod mislim samo na jedan deo naroda
 
kicanovic:
Posle svih nacina, metoda i ko zna sve sa cime pokusava da unisti srbiju i srbe!!! Samo neznam da li zna da je najomrazenija licnost u srbiji, ili ce biti poput milosevica da on nije bio los vec je imao lose ljude oko sebe!!! Samo te price i fore neprolaze vise!!! Vladate isto kao i milosevic 8 godina, a sta ste dobro doneli srbiji???? Ajde da vidimo jedno dobro??? Pa naravno cisto dvoriste, pocevsi cistenje od fabrika, njenih radnika pa do sve sto se prodati moglo!!! Dakle ko stoji iza ovog glavonje i koji je cilj ovog ludaka na vlasti da ucini sa srbijom!! Bar svi pretpostavljamo da zeli rasparcavanje cele srbije, unistenje RS, a onda ce on vladati u nekoj banani drzavi kao dozivotni predsednik pod balgosiljem amerike i vatikana!!
Е, неписмени квазипатриото (који већ по реду :roll: ), не лупетај.
 
kicanovic:
Posle svih nacina, metoda i ko zna sve sa cime pokusava da unisti srbiju i srbe!!! Samo neznam da li zna da je najomrazenija licnost u srbiji, ili ce biti poput milosevica da on nije bio los vec je imao lose ljude oko sebe!!! Samo te price i fore neprolaze vise!!! Vladate isto kao i milosevic 8 godina, a sta ste dobro doneli srbiji???? Ajde da vidimo jedno dobro??? Pa naravno cisto dvoriste, pocevsi cistenje od fabrika, njenih radnika pa do sve sto se prodati moglo!!! Dakle ko stoji iza ovog glavonje i koji je cilj ovog ludaka na vlasti da ucini sa srbijom!! Bar svi pretpostavljamo da zeli rasparcavanje cele srbije, unistenje RS, a onda ce on vladati u nekoj banani drzavi kao dozivotni predsednik pod balgosiljem amerike i vatikana!!


Иза њега стоје неке обавештајне службе... он не намерава дуго да влада, само онолико колико му треба да се добро обезбеди и збрише, рецимо, у Француску...

И он и Вук Јеремић сада глуме "велике патриЈоте".....јер знају да је ова година ИЗБОРНА... ако их, не дај Боже, поново изаберу, стварно ће бити свашта.....
 
eremita:
А ти прекини више са лупетањем и вређањем. Ако нешто не разумеш - а ти питај...

nisam mislio da lupam, tako mi je receno.

srbija do grcke

da li ti uopste znas sta znaci taj pojam koji upotrebljavas (mislim na pojam nebeski narod) ili si cuo od drugih da se na to smeju, pa ko veli ajde da se i ja smejem malo, mada nemam pojma sta to uopste znaci..i nije nebeski narod nego svetlosni narod, ali iluzorno je i da pomislim da ti ista razumes sto ti se prica..
 
Registra:
Norma, prijateljski savet: ne pecaj se. Ja sam pokušala, bolje bi bilo da nisam. Užas.
Хвала. :)
Нећу се "пецати".
На ово сам одговорила, јер, напросто - морам. Нек се зна.
Да нас још увек има, заправо већина смо - нормалних.

Али, даље нећу, јер знам добро и сама. Такве треба само - одхебати.
 
eremita:
Иза њега стоје неке обавештајне службе...
''ЦИА, снајка ЦИА.''
eremita:
он не намерава дуго да влада, само онолико колико му треба да се добро обезбеди и збрише, рецимо, у Француску...
''Јави Ђури да блокира аеродром.''
 
Pijanista:
''ЦИА, снајка ЦИА.''

''Јави Ђури да блокира аеродром.''

Ти можеш да правиш глупе вицеве и чак да верујеш да се глупим вицевима може скрајнути или променити нека истина... али буди сигуран ДА ЋЕ СВИ "ПОСЛОВИ" ПОЛИТИЧАРА УГЛЕДАТИ СВЕТЛОСТ ДАНА....

На Западу се о таквим стварима отворено пише - а овде глупаци покушавају да забашурују лошим вицевима......

п.с. Питање за тебе: какву је још "школу" тј. курс завршио БТ, када је послат на "школовање", ко га је послао и платио школарину ... итд.итд.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top