EXTRA Hit Dana !!!

islandjanin

Aktivan član
Poruka
1.775
Ko je od vas slusao nadaleko cuveni EXTRA hit dana sa ludacima kao sto su Pedja, Maki, Kale.....

Elem hit dana je isao na radio kosavi, a onda posto je ukinata kosava prestao je da postoji i EHD, da bi sad skoro cuo da se opet emituje "negde" i da je cela ekipa tu....

E sad, mene zanima da li iko ima informaciju koji je to radio na kom se emituje novi EXTRA hit dana i naravno na kojoj je frekvenciji?!?!
 
koliko vidim ovo je jedna od najposecenijh tema pa evo onda jos informacija"

od ponedeljka 24.09.2007 emisiju EXTRA HIT DANA ce uzivo prenositi i RADIO 34 iz Kragujevca na 88.9mhz, nisam siguran i na 104,3 naravno za sire podrucje kragujevca
 
drago mi je da je najzad opet na okupu ekipa extra hita dana, slusao sam Vladu dok sam bio klinac i evo opet posle 10 godina. Mislim da ce zahvaljujuci njihovom nacinu rada, radio opet postati ipak nesto vise, od onog u sta se pretvorio poslednjih godina, a to je ipak prisniji odnos sa slusaocima, a ne voditelji koji se muce bezuspesno da im glasovi budu hrapaviji i od sebe prave zvezde tako sto pricaju sami sa sobom i sms porukama, a ne daj boze da ih neko nazove i upusti se u pozitivno prozivanje kroz direktno ukljucenje. sto vise ovakvih emisija i na drugim stanicama i radio ce se dici iz mrtvih, jer ni internet ni TV to ne mogu da ruze, naravno sa pravim ljudima.
 

Back
Top