Chimaira

Nisu toliko losi ali smore do jaja brzo .Slusao sam ih mozda meseca dana i onda zam ih zaboravio , nisu neki kvalitet...

Ako gotivite ovakav fazon slusajte REFUSED , to je jedan od najboljih Hc bandova ikada
 
Dr:
Nisu toliko losi ali smore do jaja brzo .Slusao sam ih mozda meseca dana i onda zam ih zaboravio , nisu neki kvalitet...

Ako gotivite ovakav fazon slusajte REFUSED , to je jedan od najboljih Hc bandova ikada


oni su metalcore(koji meshaju sa thrashom na zadnjim albumima)...inache su odlichni,mada ih odavno nisam slushao
 
Da da ubacuje se thrash secam se da je jedanput Kerry King rekao da bi oni mogli svojim novim albumima imati snagu koji je nekada Slayer imao...e pa Kerry zaje.bo si se! nisu losi ali ne i toliko dobri...
 
Warden_Assasin:
Veze nemaju sa Enom i ostalim budalama...
@tema: chula sam par pesama davno, uopste nisu losi....

Pa, otkada Ena sardjuje sa njima, totalno su postali loodilo. Cula sam da ce gostovati i u Brazilu. Sigurna sam da pred njima stoji jako dobra buducnost. 8-)
 
Dr:
Nisu toliko losi ali smore do jaja brzo .Slusao sam ih mozda meseca dana i onda zam ih zaboravio , nisu neki kvalitet...

Ako gotivite ovakav fazon slusajte REFUSED , to je jedan od najboljih Hc bandova ikada
to si u pravu da umeju da smore relativno brzo...mada me u poslednje vreme drze neke njihove pesme...ressurection i down again..ili nothing remains 8-) :lol: 8-)
 
Dr:
Nisu toliko losi ali smore do jaja brzo .Slusao sam ih mozda meseca dana i onda zam ih zaboravio , nisu neki kvalitet...

Ako gotivite ovakav fazon slusajte REFUSED , to je jedan od najboljih Hc bandova ikada
Aj bre ne kenjaj ja slusam one stare albume jos uvek.Nove stvari su sranje do jaja,ali stare mogu jos da slusam
 

Back
Top