обавештење: Кнез Михајлова данас...

lilyl:
@EREMITA
Cao, jesi li ovo ti na slici? Jelto cfra koja oznacava temperatutu u Knezu? Ako si bio tamo, ispricaj mi malo vise, jer ja, iako stanujem na uglu Nusiceve Kosovske, nisam ni nos promolila iz kuce. Klima sljaka, a ja kuliramuz hladno picence - i tako, verovatno do ponedeljka!!! Pozz LilyL

Нисам ја.....мој побратим......послао ми мејлом.......и ја не промаљам нос......клима на 25 степени, љимунада......... туширање.........
 
Као кандидат за преЦедника Србиај залажем се да се одмах усвоји закон који ће донети:

1. Сијесту- Обавезни одмор од 11 до 17 часова
2. Гајење јужног воћа по Србији
3. Увоз црнкиња у Србију као културно-међународне сарадње и попуњавања топлих сати Сијесте.


01.jpg
 
eremita:
Нисам ја.....мој побратим......послао ми мејлом.......и ја не промаљам нос......клима на 25 степени, љимунада......... туширање.........
Eto !!!!!!
TAKO BI "BRAT" JEREMIJA ISHAO DA BRANI KOSOVO !
Uz LJIMUNADu, i organizovanje chatersko-forumashkih jedinica koje bi djelovale na chatu uz air conditioner podesen na + 25 C :lol: Onda malo tushiranja pa josh i neka riba da dodje kod njega, da ga malo masira ...

Naravo: "и ја не промаљам нос" :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol:
 
dakica:
Јој, како су се људи обрадовали мислећи да си то ти на слици. Мито, пусти неку твоју слику. Ти си институција овде.

Него, јуче је на тргу у Бања Луци измерени 62° С.
ма наравно, то је са мог пропагандног постера за кампању, ја и другарица из увоза!
:lol: :lol: :lol:
 
Оно је температура при директној изложености сунцу, не видим шта је ту чудно?

Када у хладу достигне 40°, на асфалту може да буде и око 60°, оне температуре које чујемо на вестима су измерене у дебелој хладовини. Мислим да се у БГ мере у хладовини КАрађорђевог парка.
 
pumps:
Eto !!!!!!
TAKO BI "BRAT" JEREMIJA ISHAO DA BRANI KOSOVO !
Uz LJIMUNADu, i organizovanje chatersko-forumashkih jedinica koje bi djelovale na chatu uz air conditioner podesen na + 25 C :lol: Onda malo tushiranja pa josh i neka riba da dodje kod njega, da ga malo masira ...

Naravo: "и ја не промаљам нос" :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol:

Aircondition patriota :lol:
 
Bogart:
Оно је температура при директној изложености сунцу, не видим шта је ту чудно?

Када у хладу достигне 40°, на асфалту може да буде и око 60°, оне температуре које чујемо на вестима су измерене у дебелој хладовини. Мислим да се у БГ мере у хладовини КАрађорђевог парка.

Код Карађорђевог парка је само једна од мерних тачака у Београду. Иначе у Београду се температура мери на једно 10-15 места и то увек у хладу и изнад зелене површине, на висини од 1,5-2м. То су у осталом светски стандари мерења температуре.
 

Back
Top