kako eliminisati protivnika

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
da li ima demokratije tamo gde drzava eliminise svoje protivnike na ovaj nacin

Britanska policija: Osujećen atentat na Berezovskog
Scotland Yard je u srijedu objavio da je plaćeni ubojica iz Rusije trebao u Londonu ubiti ruskog tajkuna i oštrog kritičara Kremlja Borisa Berezovskog, ali je policija to spriječila, izvješćuju agencije.



Boris Berezovski

Ta je osoba, pojašnjava Scotland Yard, uhićena 21. lipnja i predana imigracijskim vlastima kako bi ga se deportiralo. Policija je toliko bila zabrinuta za život Berezovskog da mu je savjetovala da napusti Veliku Britaniju.
Berezovski, (61), je kazao da osim što što ga je na mogući atentat upozorila britanska obavještajna služba, dojavu o zavjeri je primio i iz Rusije.
- Prema mojim saznanjima, netko koga znam je trebao doći u London i ubiti me na javnom mjestu, bez skrivanja, kako bi poslije mogao reći da je to učinio zbog poslovnih razloga, rekao je Berezovsky za BBC.
- Iza ove zavjere osobno stoji Putin, bio je odlučan Berezovski, i dodao da "uopće nije iznenađen što ga se pokušava likvidirati".
Ruski je tajnik nesmiljeni kritičar predsjednika Vladimira Putina a bio je prijatelj bivšeg KGB-ovog špijuna Aleksandra Litvinenka, koji je krajem 2006. usmrćen radioaktivnim trovanjem.
 
каже поштени, часни и сиромашни Березовски.... ма и њега ће Путин у кавез само ако га се дохвати...

и та Велика Британија... пружа азил чеченским зликовцима и организаторима злочина у беслану...
 
Адеме, друже па ви на КиМ елиминишете читава села и градове а овде се као чудиш што нека држава жели да кокне одбеглог криминалца. Молим те немој да ме засмејаваш.

Наравно да тврдим да је то ок, али ми је твој лицемерни покушај стварно за клинце од 5 година --------------- Очи у своје двориште пуно је змија отрвница.
 
Torius:
Адеме, друже па ви на КиМ елиминишете читава села и градове а овде се као чудиш што нека држава жели да кокне одбеглог криминалца. Молим те немој да ме засмејаваш.

Наравно да тврдим да је то ок, али ми је твој лицемерни покушај стварно за клинце од 5 година --------------- Очи у своје двориште пуно је змија отрвница.

ne moram te ja zasmejavati, procitaj sta pises i smej se sam, ali da ostavimo po stranu sada neka pitanja o kojima inace tupimo u nedogled, tema je...

podvuceni deo je tebi normalan a????
 
Izraelska obavestajna sluzba (zaboravih kako se zove) je poznata po tome sto neprijatelje Izraela locira gde god se nalazili i dosta brutalno uklanja. A za Amere Izrael je k'o sveta krava.

Sto ce reci, boli me uvo sta Rusi rade, sve dok su na nasoj strani.
 
adem_ks:
pa mislim da nije niti bolje niti losije nego u okruzenju,valjda je ovaj balkan proklet
ps. kazem balkan, jer mi je lakse nego da kazem da je ovaj narod na balkanu nepopravljiv

Е ајде не сери, сваки дан рањавате и шиканирате људе у модерним конц. логорима, каменујете аутобусе и а спалите и понеку цркву. Ти можеш слободно да дођеш у БГ и да попијеш кафу у Кнез Михајловој са све кечетом а јел би ја сме у Приштини. Јел гледаш ти вести и читаш штампу или се само правиш блесав.
 
Yopa:
Izraelska obavestajna sluzba (zaboravih kako se zove) je poznata po tome sto neprijatelje Izraela locira gde god se nalazili i dosta brutalno uklanja. A za Amere Izrael je k'o sveta krava.

Sto ce reci, boli me uvo sta Rusi rade, sve dok su na nasoj strani.

е вала и то што кажеш....


а за Моссад, риспект :-) за професионализам , наравно
 
Torius:
Е ајде не сери, сваки дан рањавате и шиканирате људе у модерним конц. логорима, каменујете аутобусе и а спалите и понеку цркву. Ти можеш слободно да дођеш у БГ и да попијеш кафу у Кнез Михајловој са све кечетом а јел би ја сме у Приштини. Јел гледаш ти вести и читаш штампу или се само правиш блесав.
ti mozes slobodno da vozis formulu I
 
Berezovski je u svom intervjuu britanskim medijima priznao da finansira grupe u Rusiji koje bi izvrsile nasilnu promenu vlasti u istoj. Mislim ne bi bilo nista da ruski FSB kao odgovor na rusenje ustavnog poretka zemlje zeli da eliminise berezovskog , al ja mislim da je ovo jos jedna od lazi i smicalica britanskih medija i obavestajnih sluzbi u cilju sticanja podrske javnog mnjenja u sopstvenoj zemlji kao i drugim drzavama zapada za svoju agresivnu politiku prema Rusiji.
 
adem_ks:
pa mislim da nije niti bolje niti losije nego u okruzenju,valjda je ovaj balkan proklet
ps. kazem balkan, jer mi je lakse nego da kazem da je ovaj narod na balkanu nepopravljiv

Ajde???!!! A kad se to u okruzenju skupila rulja i popalila srednjovekovne manastire na listi UNESCO-a i proterala 4.000 svojih sugradjana? A jos se ispituje koliko ih je pobila.
 
adem_ks:
da li ima demokratije tamo gde drzava eliminise svoje protivnike na ovaj nacin
Pa ti kao sipac najbolje znas kako eliminisati ljude!!! Ajde malo nam pricaj kako se to radi, evo da te podsetim za pocetak: pozovete ameriku i NATO, dogovorite se da izigravate izbeglice, oni nevine ljude bombama iz vazduha a rucnim bacacima, minama i kukavickim zasedama po noci ubijate srpski narod!! Nisi ti zaboravio, samo se pravis nevin!! Priznaj koliko si srba samo pobio ??
 
Torius:
Адеме, друже па ви на КиМ елиминишете читава села и градове а овде се као чудиш што нека држава жели да кокне одбеглог криминалца. Молим те немој да ме засмејаваш.

Наравно да тврдим да је то ок, али ми је твој лицемерни покушај стварно за клинце од 5 година --------------- Очи у своје двориште пуно је змија отрвница.

A zli ljudi podigli kamen i sve izmilele napolje...strašno... :confused:
 
forumas_sojic:
Pa ti kao sipac najbolje znas kako eliminisati ljude!!! Ajde malo nam pricaj kako se to radi, evo da te podsetim za pocetak: pozovete ameriku i NATO, dogovorite se da izigravate izbeglice, oni nevine ljude bombama iz vazduha a rucnim bacacima, minama i kukavickim zasedama po noci ubijate srpski narod!! Nisi ti zaboravio, samo se pravis nevin!! Priznaj koliko si srba samo pobio ??

ima ovde par forumasa koji pisu svasta, i njima mogu da kazem da su bolesni, psihopate i sl. ali ipak imam neko razumevanje prema njima jer su recimo sovinisti, vole svoje i sl. znaci recimo da ih "shvatam" iako ne odobravam, [imam takve i u okruzenju] i da dodam sa njima modu da diskutujem, ali sa naivcima ili %^&*(* koji veruju da je njihov narod uvek bio nevin i da njihov narod nikada nista nije nikome ucinio ali su zato samo njima svi ostali cinili, e sa njima ne volim gubiti vreme. mislim [daj boze da shvatis] da ti ne trebam navoditi razlog
 
"Ta je osoba, pojašnjava Scotland Yard, uhićena 21. lipnja i predana imigracijskim vlastima kako bi ga se deportiralo...." :D:D:D
aaaaarhghahaahaha!!! ubice se u engleskoj inace uvek dzentlmenski zamole da napuste zemlju i da vise ne planiraju da ubijaju jer to nije kako bi se reklo dzentlmenski...
koliko debilan covek treba da bude da kupi ovu zvaku o atentatu???:D:D:D???
 

Back
Top