navucena na peting

Lazar81

Obećava
Poruka
75
Trenutno sam sa curom (6-7meseci) koja je navucena na peting (masiram joj prstima klitoris) imamo odnose ali retko (jednom mesecno) jer ne moze da se opusti u kolima... i tako jednom mesecno imam praznnu gajbu pa tada imamo normalan sex... E sada za forumasice da li bi mogle biti uu takvoj vezi da vam tip masira klit (bez penetracije) ...mislim koliko vam to moze biti dovoljno samo stimulacija klita da bi bile zdovoljene? OZBILJNI oddgovori ,jer mislim da mi ta cura pocinje ubijati libido!!!! (i ona mene petingom ;))
 
Mislim da ti moj odgovor nece odgovarati. Ja orgazam dozivljavam samo i samo stimulisanjem klitorisa jezikom i za zavrsnicu-prstima. Tako da ako se to uradi pre sexa, onda mi on i nije nekad potreban. Ali, ajd'... :lol:
 
Dana2503:
Mislim da ti moj odgovor nece odgovarati. Ja orgazam dozivljavam samo i samo stimulisanjem klitorisa jezikom i za zavrsnicu-prstima. Tako da ako se to uradi pre sexa, onda mi on i nije nekad potreban. Ali, ajd'... :lol:
odgovor mi bas i ODGOVARA ;) mislim ne pada mi onda libido zbog nje vec verovatno ja tripujem,...mada sam je nekad iz besa tako izjeb... bilo je super....a i da znam da uglavnom ribe tako dozivljavaju orgazme stimulacijom klita...ili sa penetracijom ili bez...Sve u svemu HVALA i jeste koristan odgovor...
 
Lazar81:
Trenutno sam sa curom (6-7meseci) koja je navucena na peting (masiram joj prstima klitoris) imamo odnose ali retko (jednom mesecno) jer ne moze da se opusti u kolima... i tako jednom mesecno imam praznnu gajbu pa tada imamo normalan sex... E sada za forumasice da li bi mogle biti uu takvoj vezi da vam tip masira klit (bez penetracije) ...mislim koliko vam to moze biti dovoljno samo stimulacija klita da bi bile zdovoljene? OZBILJNI oddgovori ,jer mislim da mi ta cura pocinje ubijati libido!!!! (i ona mene petingom ;))
vidi da ti kazem.........prstoklickanje je prijatna stvar,posebno ako si vest,ali bez dubokog kara`` nema ni dobrog sexa! kakve su to gluposti-ne moze da se opusti u kolima?!pa ljudi se isexase vishe u kolima za svog zivota,nego u krevetu..toliki stihovi posveceni sexanju u kolima.............eeee,gde ce joj dusa.........
ili je kar`` kako treba ili nadji zamenu.leto je,svuda golacice,a ti umesto da ores i riljas,vezbas prstice..........
 
Nema na cemu. Jedino vam preostaje da se trudite da nesto uradite i tokom samog sexa. Ali, najbolje je, (u ovakvim situacijama) jedan dobar sex, pa je onda ti zadovolji na pravi nacin, tj nacin koji njoj odgovara najvise. ;)
 
Lazar81:
Trenutno sam sa curom (6-7meseci) koja je navucena na peting (masiram joj prstima klitoris) imamo odnose ali retko (jednom mesecno) jer ne moze da se opusti u kolima... i tako jednom mesecno imam praznnu gajbu pa tada imamo normalan sex... E sada za forumasice da li bi mogle biti uu takvoj vezi da vam tip masira klit (bez penetracije) ...mislim koliko vam to moze biti dovoljno samo stimulacija klita da bi bile zdovoljene? OZBILJNI oddgovori ,jer mislim da mi ta cura pocinje ubijati libido!!!! (i ona mene petingom ;))

Chek, a ti iskljuchivo imash odnose kada ti je prazna gajba?
 
Tuzni_patak:
Princeza na zrnu graška.....dobro , dva zrna....
...jest stvarno... kad malo bolje razmislim.... to je jedna perverzna pricha totalno.... :)

@tema
pa lepo je to... ni je ne bih mogla da se ***** u kolima stalno... mogla bih chisto zabave radi jednom il` dva puta... ali ne bih mogla stalno....

a je li....
jel` za peting mozze da se opusti u kolima, a za seks ne mozze il` peting uprazznjavate i kad gajba nije prazna? :lol: :lol:
 
Maslachak:
...jest stvarno... kad malo bolje razmislim.... to je jedna perverzna pricha totalno.... :)

@tema
pa lepo je to... ni je ne bih mogla da se ***** u kolima stalno... mogla bih chisto zabave radi jednom il` dva puta... ali ne bih mogla stalno....

a je li....
jel` za peting mozze da se opusti u kolima, a za seks ne mozze il` peting uprazznjavate i kad gajba nije prazna? :lol: :lol:
da peting u kolima a seksa u gajbi... ma razlicite su cure ..njoj je taj peting izgleda dovoljan...sva se grci i savija ...
 
Lazar81:
Trenutno sam sa curom (6-7meseci) koja je navucena na peting (masiram joj prstima klitoris) imamo odnose ali retko (jednom mesecno) jer ne moze da se opusti u kolima... i tako jednom mesecno imam praznnu gajbu pa tada imamo normalan sex... E sada za forumasice da li bi mogle biti uu takvoj vezi da vam tip masira klit (bez penetracije) ...mislim koliko vam to moze biti dovoljno samo stimulacija klita da bi bile zdovoljene? OZBILJNI oddgovori ,jer mislim da mi ta cura pocinje ubijati libido!!!! (i ona mene petingom ;))

moze biti dovoljno, bar za nekoga u tim godinama i sa tim iskustvom. pusti je da uziva i nista se ne sekiraj.. a za "normalan" seks, koliko vidim, pre svega vam trebaju malo opustenije okolnosti, kako bi i ona bila opustena i pocela malo vise da uziva..
 
Samo 20 procenata devojaka moze da dozivi oba orgazma; i klitoricki i vaginalni...
Uglavnom je u pitanu samo jedan ili drugi...Tako da moras da provalis poze pri kojim stimulises nervne zavrsetke klitorisa i bice lepo i tebi i njoj ! ;) ... valjda... :roll:
 

Back
Top