Lefkada i okolina - vodic za avanturiste

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Malo kasnis, ko je hteo da radi uglavnom su vec na lokaciji , po juznim ostrvima plata je ako ides sa preporukom oko 1000 evra plus baksis od 30 do 50 evra dnevno ali radii se od jutra do zatvaranja sa pauzam , smestaj los uglavnom i nepriavljena jer mi nemamo prava da radimo kad odemo bez poziva turisticki.

Sent from my ST26i using Forum Krstarice mobile app
 
Znam,ali ja nikako nisam mogla ranije. Nasla sam neke oglase gde nude smestaj i hranu plus plata oko 700 evra najmanje,sto mi izgleda super. Smestaj mi je nebitan,samo da je cisto i pristojno,nikakav luksuz ne trazim. Jos jedno pitanje, da li iz Vasilikija moze peske da se dodje do ovih obliznjih plaza Porto Kaciki,Milos...?
 
Drugarica je rezervisala za nas dve Lefkadu Nidri, nisam nesto upucena kako to tamo izgleda ali s obzirom da
idemo busom i da nemamo nameru da se tamo vozikamo rentakar vozilima opasno sam se smorila citajuci
ovde komentate o pristupacnosti plazama, pa ima li tamo neka bilo kakva plaza na koju moze da se ode tako sto se
izadje iz apartmana i najnormalnije hoda do nje nekih 10-20 minuta??!!!
Svi pisu o tim nekim prelepim plazama do koji je normalno doci nemoguca misija, ima li neka plaza u samom Nidriju ?!
Hvala ...
 
nisi primetila ironiju? meni je odmor bez telefona kompa tv i ostalih elektricnih uredjaja :D

Navikla sam ovde na podhebavanja, pa se iznenadila kad sam videla da si ti. Imam komp, laptop, odličan telefon, ali duša me boli što krećem na more bez tableta. Zavisnik!

- - - - - - - - - -

Ide se druze,ali to je najisplativiji nacin javiti se kuci sa vremena na vreme,nista drugo!!!

Tako je, opichim Viber ili Skype. Bacim pogled na Facebook, gmail, vremensku prognozu... nikakva preterivanja. Kačim se svugde.
 
da pitam...idem krajem juna na Lefkadu, nemam auto, niti mogu da iznjamim, jel postoji neka mogucnost da se brodicem dodje bar do nekih plaza, koliko kosta kako idu....

- - - - - - - - - -

a da! Vila se zove Phillipos, i sve najgore sam procitala o toj vili. Da li neko ima pozitivna iskustva?

Jelennna da li si bila vec na letovanju? Kakvi su utsci o vili? Ako nisi da li si mozda saznala nesto pozitivno?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top