Moorhuhn

Lilu

Elita
Poruka
16.671
ppppppppfffffffff imam letnju varijantu, ustvari vise lici na jesen... heeeeeeelp tip ima rezultat 1854 ja ne mogu bre 1000 da ubodem, recite mi foreeeeeeeeeee plzzzzzzzzzzz

e da igrala sam zimsku al bre oFu ne mogu da provalim i zdrrrr
 
Gle i ja imam tu igricu al mi je žao jer mi tata nabija igricu 24h na dan. :x al život ide dalje. Igraj i ti toliko pa češ dobiti rezultate koje nikad nisi očekivala.
 
U zimskoj verziji treba da gadjas u pahulje snega vise puta da bi se aktivirala neka skrivena opcija koja se polako ispisuje na ekranu. Dodatno vreme (1,5 min.) je dovoljno da predjes preko 1000 bodova. Naravno moze se desiti da izgubite neki poen.
 
Da li negde sa Interneta moze da se skine cela verzija igre? Mislim da bi se ona zvala Moorhuhn X XXS, a ja imam Moorhuhn X XS. Hvala svim fanovima kokica. Ima li neko da je imao vise poena od mene na Winter Editionu? Odgovor: nema!
 
Na Winter edition 1670 poena.Kad se puca u mesec dva puta on nestane i u selu upale svetla pucati u svetla, bude vatromet i izleti gomila tetreba po 25 poena.
 
moorhuhn winter 2770poskidaj sve kamenje ,pogodi camac ipotopi ga,pogodi sneska u podnozje levo uteraj ga u rupu od camca,pogodi avion uzima 25poena ali daje 15sec. :lol:
 
na mojoj verziji igrice ne moze da se razbije camac iako sam polupao svo kamenje,snesko skakuce i daje po 10 poena,avion mi ne daje dodatno vreme...???
 
na mojoj verziji igrice ne moze da se razbije camac iako sam polupao svo kamenje,snesko skakuce i daje po 10 poena,avion mi ne daje dodatno vreme...???
 
E, jel je neko možda igrao neku dobru obradu te igre, kao što je Robin Moor i sl., pa da mi preporuči. Na njihovom sajtu postoji preko sto takvih igara, a ne isplati mi se skidati neku glupost.

71471953241c47091d275f.jpg
 
E, gde ti je taj Robin Moor. Sve sto sam ja video je Moorhuhn Wanted i recimo Moorhuhn Cart, ali pogledaj kako da se downloaduju (po mogucstvu besplatno, pa makar i nije cela verzija). Ja nista ne razumem onaj nemacki.
 

Back
Top