Pogled sa balkona - dan kasnije

moj zivot je spoj losih iskustava i sretnih dogadjaja... ili tako nesto bese... rece jedan moj prijatelj u polupijanom stanju... a, mozda ga i nisam dobro cuo... muzika je bila glasna... i pevaljka mi se svidjala u to vreme... i ignorisala me... al' ne dugo... kad se zacrveni nesto u riletovoj ruci, odma' skokom... nego, sto se teme tice... uvek moze bolje... nikad zadovoljan... valjda je to boljka nas, velikih umova... :D
 
Ma, razmisljam kako je trebalo da ostavim decka godinama ranije-ovako smo se samo razvlacili ko creva, ja u jednom gradu, on u drugom i samo sam ga dzabe mucila. Krivo mi je sto kad god sam raskidala, uvek sam ga zvala da se pomirimo, umesto da sam prekinula jednom zauvek. I dan danas se tako vucaramo, nit sam slobodna niti vezana... Nesto izmedju...
E, to mi je najvise zao-sto nisam u stanju da prekinem kad treba i kad hocu.
 
rastamann:
Kada sumirate utiske, sudbine, iskustva svoja i prijateljska, rane, suze...Koliko ste zadovoljni onim shta ste doziveli u ljubavi? Koliko ste bili sretni, povredjeni, mislite li da je to najvishe shto ste mogli? Da li uporedjujete svoje stanje sa tudjim?
Svaka cast za temu brate! Konacno nesto gde ne mora u svakoj recenici biti seksa.
Inace, prilicno sam zadovoljan svojim iskustvima, kada su u pitanju emocije u ljubavi. Bio sam i povredjivan, ali neuporedivo vise sam bio voljen i uglavnom sam ja bio onaj koji je raskidao i povredjivao u vezi. Retko poredim svoju sudbinu i iskustva i nikada se ne bih menjao za tudja iskustva. Mislim da su svakome njegova licna iskustva neprocenjiva i nezamenljiva, kao i meni moja.
 
Zadovoljan sam onim sto sam do sada imao na polju ljubavi... srecan jesam bio dugo,a naravno i sreci kao i ljubavi uvek dodje kraj, povredjen jesam bio vise puta, htela je da gazi po meni,no ja sam ustajao i isao dalje,mozda sam i sada povredjen, kazem mozda! Uvek se trudim da mogu vise,valjda svi tezimo tom idealu, nikad se ne kajem i uvek uvek mogu vise od predhodni put... Ponekad,u zadnje vreme uporedjujem se sa drugima,jer vidim srecne i zaljubljene parove, pa se setim i kazem sam sebi ovako je i meni bilo,a i bice jednog dana opet,zivimo u nadi... :? 8-)
 
Kada sumirate utiske, sudbine, iskustva svoja i prijateljska, rane, suze...Koliko ste zadovoljni onim shta ste doziveli u ljubavi?

Naterao si me da se zamislim. U principu sam zadovoljna, jer su me mimoisla neka losa, uzasna iskustva kroz koja prolaze mnoge devojke i zene.

Koliko ste bili sretni, povredjeni, mislite li da je to najvishe shto ste mogli?

Bilo je i srece i tuge... vise lepog il mozda ja vise lepog pamtim... To mozda nije najvise sto sam mogla, al jeste puno.

Da li uporedjujete svoje stanje sa tudjim?

Da. Ponekad mi tudja trava deluje zelenije, al trudim se. Ne odustajem. Optimista sam.
 
rastamann:
Kada sumirate utiske, sudbine, iskustva svoja i prijateljska, rane, suze...Koliko ste zadovoljni onim shta ste doziveli u ljubavi? Koliko ste bili sretni, povredjeni, mislite li da je to najvishe shto ste mogli? Da li uporedjujete svoje stanje sa tudjim?

Retki trenuci blistave zadovoljštine uzajamnog dopunjavanja mene i nje padaju u senku dugih i mučnih godina provedenih u neizražajnim, obeshrabrujućim, po navici stabilnim vezama...
I kao u bezvremenom vrtlogu beskonačnog preispitivanja, vrtim se u krug jureći svoje repove...
Sam ližem svoje rane...
Nerazumevanje nadoknađujem osamljivanjem, retko se poveravam bilo kome.
Komfor mi je kompenzacija za polovičnost, a i on se svodi na fotelju, TV, kompjuter i bajk (a i on je trenutno nešto bolestan, pa je u servisu :cry: ).
Ne tražim primere u drugima, jednostavno gledam ljude oko sebe. I učim.
 
Zadovoljna sam svojom vezom..srecna sam.ne poredim se sa drugima. Sve je potpuno idealno. Osim..jednog djavolka u meni koji mi chesto shapne" A..jel ti palo na pamet da ipak...?" ;) Mada, uspeshno mu se odupirem. 8) Kapiram da je taj djavolak sindrom koji odboluje vecina na pocetku zajednichkog zivota...
 
Blizi mi se rodjendan, a tada se obicno osvrcemo i svodimo bilanse (pogotovo sto je meni jubilarni) i ja planiram da bas tada odem na more, kako kaze ona pesma ..... DA NEEE CUJEEEEM I NEEE VIDIMMM..... Vec dugo sam dezorijentisana, opste mesto : sve ulozis u jednu vezu, nebo je granica, nema te zrtve na koju nisi spreman, kad ono... mucak. Hvala Bogu to je vec godinama iza mene, ali me je uzasno ukocilo i usporilo, uplelo u razne gluposti i obeshrabrilo. Ovaj, odoh ja sa balkona, bojim se, pozelecu da poletim.

Heavy malo ova tema, ....a gravitacija radi po ovoj vrucini, ...uf :(
 
princeza_paulina:
Blizi mi se rodjendan, a tada se obicno osvrcemo i svodimo bilanse (pogotovo sto je meni jubilarni) i ja planiram da bas tada odem na more, kako kaze ona pesma ..... DA NEEE CUJEEEEM I NEEE VIDIMMM..... Vec dugo sam dezorijentisana, opste mesto : sve ulozis u jednu vezu, nebo je granica, nema te zrtve na koju nisi spreman, kad ono... mucak. Hvala Bogu to je vec godinama iza mene, ali me je uzasno ukocilo i usporilo, uplelo u razne gluposti i obeshrabrilo. Ovaj, odoh ja sa balkona, bojim se, pozelecu da poletim.

Heavy malo ova tema, ....a gravitacija radi po ovoj vrucini, ...uf :(
Evo i moj se blizi,brojim sate do njega, a najteze mi je sto ONA nece biti pokraj mene tog dana, sto cu taj dan lutati i blejati u prazno,cak je najavila da ga nece ni cestitati... a neki dobor znaju sta sam ja njoj priredio ovde za rodjendan...
Sto kazes godine sam dao za tu vezu, najlepse,jeste da i sada imam extra godine,ali usporen sam i smoren... :oops: :oops:
 

Back
Top