Sesiri - Da ili ne?

Ne umem da nosim šešire. Ipak, osmelila sam se da zimi nosim jedan somotni, crni šeširić (liči pomalo na veštičji, samo nema onaj špic gore :cool: ), i uopšte mi ne stoji loše. Sad još da nađem neki letnji, otkačeni šeširić :D
 
a gde vi kupujete šešire? Ja baš pitala prošle godine i beti me poslala na par mesta gde fala bogu ništa pametno nisam našla, dok ne počnu masovno da ih nose, u Bg-u se neće naći ni jedan jedini koji valja a kad se to desi, i onako više neće imati smisla....... eh selo moje :roll:
 
a ko nece (daleko mu radnja) da plati 300 dolara moze lepo u "Begej" za manje novce slican sesir da nabavi... gnedige moja...

viktorijanski:
URL=http://imageshack.us]
pi57070smallon2.jpg
[/URL]
i dva kraljice Elizabete iz 70_ih godina


Shot at 2007-07-30
 
Gazdarica:
"Mozete dati prelijep sesir prelijepoj zeni, ali ako ona ne zna kako da ga nosi - pravi ugao, odgovarajuci stav - s njim moze da izgleda smijesno, ili jos i gore...
Zena koja izgleda krajnje obicno, s pravim sesirom na glavi postaje sirena, vamp, neobicna, koketna, samouvjereno ljudsko bice, neko na koga mozete racunati, nevina i tajanstvena... Sesir vise od bilo kod odjevnoj predmeta stvara instant personu... Dobar sesir zapravo je nosilac ideje... On je okvir za lice..."

Ima li neko da sa mnom podijeli ljubav prema sesirima? :razz:
Da, da, da... ja delim tu ljubav s tobom... ali retko ih nosim, samo na moru...
 

Back
Top