AQUA PARK u Jagodini

_Ljupka_

Obećava
Poruka
82
Cula sam da je juce (17. 7.) otvoren ovaj aqua park, da je ulaz bio besplatan, pa me interesuje da li je neko bio, da nam ostavi svoje utiske... Bas me zanima kako je to uradjeno i u nasoj zemlji i da li vredi posetiti ga. ;-)
 
Trazila sam i slike, ali ne nadjoh nista, na zalost. Pronasla sam jedan tekst u kome pise da je ove godine zavrsena neka ''prva faza'' tj. uradjen je jedan olompijski bazen i jedan za decu i da je pusteno u rad. Mislim, verovatno to nije sve, toga ima svuda po Srbiji.
Stvarno bih i ja volela da cujem vise informacija, posebno ako je neko bio tamo.
 
Ne diraj nam Cecu....Bolje silikoni u sisama , nego botoks u usnama....
Ja ovo bez svadje i tenzije....Mi volimo našu Cecu. Ja lično znam samo dve njene pesme, ali većina je smatra nacionalnim simbolom, tako da ....nemoj da talasaš.....
 
Svaka cast predsjedniku opstine. Jagodina je procvjetala.
Nije to akvapark kao na Krfu, vec prostor za rekreaciju, igru i druzenje. Ni cijene mu nisu kao u Krfu.

Da bi svoju zemlju volio, treba je upoznati. Treba otici na Kopaonik, ali i u Jagodinu, cim postoji Zoo i akvapark.
Ma, nas narod samo trazi da ima kafanu i rostilj, drugo je manje bitno.

Svejedno, svaka cast Jagodini!
 
iskreno,ne izgleda lose!!!
Ali misljenja sam da je to losa investicija(kao i svaka do sada),te se pare nece vratiti nikada.Bolje bi bilo da su se Palma i drugovi setili da otvore jos neki fakultet u Jagodini.
Na redu je novi stadion :idea:
Glupostima nikad kraja.
 
Neverovatno koliko je ovde negativnih komentara za jednu dobru i lepu stvar?!
Sad sam pogledao sajt, uredno je, čisto, za klince pravi raj.
Onaj Paspalj je za 3 godine samo iskopao dve rupe na novom beogradu i stao.
Svaka čast za jagodinu!
 
"TAKO JE !!!!!!" Bas umno...

Sto se tice Jagodine, dajte vise ne rondajte kao penzioneri, ebali vas fakulteti. Vala ih ima i privatnih i drzavnih sirok spektar. Uz reklamu, mislim da ce se bazeni Jagodini isplatiti. Jagodina nema prirodnu banju, planinu, more, ovo bi moglo ozbiljno da doprinese. Pa neka budu vikend turisti, pa je dosta.

Ma, ne vrijedi nama covjek da servira raj nebeski mi bismo poceli da rondamo kako nam se ne svidja i kako je to totalni promasaj, glupost, neisplativo, dosadne komsije, male plate... Ne vrijedi...
 

Back
Top