AQUA PARK u Jagodini

Dok ste vi sekli vene,mi provedosmo bas lep dan u tom aqua parku.Naravno da nije kao oni u Grckoj,Turskoj,Bugarskoj,nema bazena sa talasima,brze reke,spore reke-ali ipak ima sasvim fine sadrzaje da se porodica zabavi,sve je uredno i cisto,ima hrane,pica,dovoljno tuseva i wc-a...Oko podne je bila guzva,ali ipak to nije nesto da se covek oseca neprijatno,a red za tobogane se cekao do 10 min..Nama se dopalo i rado cemo ponoviti-u okviru priprema za aqua park na Krfu:cool:



 
Nije guzva ko na bazenu u Kini??? :)

2yni1z8.jpg
 
:hahaha::hahaha: Evo secemo vene
:hahaha::hahaha::hahaha:
O boze ljudi oko cega se vi raspravljate,pa taj Aqua park je namenjen deci ,za njih je savrsen.Za one, a mnogo ih je danas koji ne mogu dete da odvedu na letovanje.Hoce matori konji ne izivljeni da vide sad tu ne znam ni ja sta.Park je lep i zadovoljava potrebe dece,moja su srecna tri dana unapred ako znaju da idemo tamo.:dontunderstand: kao mozete biti tako cinicni.:dash:Sto se tice spasioca da i ja sam primetila te pistaljke,ali to je vise nasa kultura das srbinu bilo kakvu vlast i gotov si.Sve u svemu za ljude koji zele da vode malu decu tamo uzrasta do petog razreda,pravi je pogodak da im ulepsate dan, ako niste mogli da im priustite te silne Aqua parkove po inostranstvu.Bravo za najlepsi Aqva park za decu u Srbiji:klap::klap::super::klap::klap::klap::klap::super:
 

Back
Top