AQUA PARK u Jagodini

da li je aqua park otvoren.moze li neko da mi kaze koliko su ove godine cene,da li radi taj muzej vostanih figura.koliko ima tobogana.da li se isplati zapucati iz novog sada na jedno prenociste.hvala

Vredi, nego sta nego vredi =)
Koliko ja znam muzej vostanih figura radi i stvarno ima super figura, nisu nesto perfektno odradjene, ali su svakako zabavne =D
U akva parku ima sada valjda 5 tobogana ako se nisam zabrojala, a i neke masazere su valjda uveli.
Pored akva parka je zooloski vrt, koji je jako simpatican, zirafica jos nije stigla, ali ocekujemo svakog trenutka zajedno sa delfinima =)
Tu je i predivno uredjeno Djurdjevo brdo, gde je stvarno milina prosetati.
Naravno tu su i karting i skejt park.
Sve u svemu, vredi svratiti u Jagodinu ;D
 
smokvicica akva park zvanično počinje da radi od 1.06., javiću ti od nedelje da li je otvoren... za muzej sigurno radi vikendom, jer dolaze ekskurzije... e sad meni se najviše sviđa potok, to je park koji je sređen, pa je prijatno za šetnju, ali su velike gužve...
koliko sam shvatila ti bi došla u subotu, pre podne su gužve, a po podne je prilično mirno...možda da sačekaš malo, ipak je rano za akva park, da se ne bi dosađivala...
javiću ti ovih dana kakva je situacija, kad sve lično proverim:)
 
Jel vam palo nekad na pamet zasto jagodinski aqua park nije kao oni u hurgadi ili kojegde drugde... Zato sto nema promet ko hurgada. A mozda i zbog toga sto se nalazi u predelima umerenokontinentalne klime gde su uslovi za eksplataciju samo oko 2 meseca. Moze palma da napravi tobogan da se sposta ja Juhor planine pa opet nebi bili zadovoljni... zasto covek bezveze da se maltretira...

Bio ja u bugarskoj u necem takvom... moj ortak uspeo da udari glavom od zid ovih zatvorenih tunela ( cevi ) i ispao dole u bazen onako nokautiran, vidim ja prvo izlazi ono gumeno sranje pa tek posle on.
A ja sam uspeo da usinem vrat u nekom toboganu sto se zavrsava u obliku kazana po kome se vrtis...

ah da zaboravih i ovo...

Posetu aqua parku ostavite za poslednji dan! Iy rayloga sto se vecina ljudi tesko prehladi tako sto ih vetar tokom spostanja onako mokre dobro produva. To vam je kao da sad uzmete da se istusirate i stanete na vetar.
 
Poslednja izmena:
Iskreno receno, meni je taj aqua park smesan. Bila sam u Jagodini prvi put pre mesec dana i stvarno nisam mogla da verujem! Trcala sam oko onog bazena nadajuci se da postoji jos nesto... Zaista i tuzno i smesno u isti mah. Ali sta da radimo kad je to jedini "park" ovde i kada nemamo bolje.
 
Iskreno receno, meni je taj aqua park smesan. Bila sam u Jagodini prvi put pre mesec dana i stvarno nisam mogla da verujem! Trcala sam oko onog bazena nadajuci se da postoji jos nesto... Zaista i tuzno i smesno u isti mah. Ali sta da radimo kad je to jedini "park" ovde i kada nemamo bolje.

Nije neka grandomancina od parka, ali jeste jedini u nasoj zemlji, bar koliko ja znam. Mora da je Beogradjanima bolna tacka sto i oni nemaju jedan =D
 

Back
Top