AQUA PARK u Jagodini

Odoh danas, neplanirano, pa da napišem par utisaka:wink:
Išao sam autoputem, od kuće do aqua parka - manje od sat i po. Lako se nalazi i svi znaju gde je.
Prilično je organizovano, iako je popodne vrlo velika gužva. Ko planira da ide preporučujem radni dan i pre podne, od 10 sati pa naredna 2-3 sata. Nakon toga je ludnica:shock: :lol:
Ima više bazena, za decu i odrasle, nekoliko kafića(dva u hladovini), ima da se pojede, popije, sladoledi, animatori za decu i slično.... Što je najvažnije prilično je čisto, ima dosta žena koje non stop nešto briskaju i čiste.
Kad nastane gužva čeka se po 15-tak minuta da se dodje na red za tobogane, to je i najveća "zamerka".
Sve u svemu, za jednu Jagodinu, više nego izvrsno!
Staviću i par sličica, snimljen je i g-din Palma u redovnom obilasku aqua parka
 
Evo i sličica

img1792cr4.jpg


img1795dp5.jpg


img1796aq2.jpg


img1798ij7.jpg
 
Cini mi se da su ovi tobogani ipak isuvise niski i kratki... eto, brdo je tu pored, bas su mogli i nesto malo "strasnije" da naprave. Medjutim, ipak se vidi da je sve to Srbija - umesto da ima neka "zmija", sa onim stubicima, za red za tobogane - vidi se i na ovim slikama, a jos bolje na onima sa otvaranja, da se tu stvara levak u kome se svi guraju, pa ko prvi stigne... I kao i obicno, fini i normalni ljudi cekaju po pola sata, a nabildovani majmuni se proguraju za 2-3 minuta.

Naravno da je ljudima super kada nisu videli bolje. Svakako je lepa stvar, nemojte me pogresno shvatiti, ali ipak su ovde ljudima uglavnom kriterijumi veoma niski - pre svega zbog neznanja i nedostatka zelje i/ili sredstava da provire van granica ove zemlje.
 
Posle aqua parkova u španiji, grčkoj, bugarskoj i sloveniji po tvome bih trebalo ovaj da napljujem, ali nisam.
Solidan je, za naše uslove, a i prvi je u srbiji.
U redu se čeka, nema nikakvog levka i uskakanja preko reda (osim dečurlije do 10god), 99% ljudi strpljivo čeka u redu.
Nisi bio, nemoj prerano da donosiš zaključke na osnovu 5-6 sličica, a nemoj ni da očekuješ nešto svetsko, ipak je ovo srbija.
 
Bila sam u aqua parku u subotu i mogu reći da mi se dopalo. Sve je dosta dobro organizovano, počev od spasilaca koji vredno i budno motre sve vreme, preko onih žena koje non-stop nešto rade, do animatorki za decu koje stvarno daju sve od sebe. I moja jedina zamerka je samo ono čekanje da bi se spustili niz jedan od tobogana, ali bolje i tako nego da se dešava sve i svašta prilikom izletanja sa tobogana. Bilo je dosta ljudi, ali ne mogu reći da je bila neka extra gužva kao ona prošlog vikenda kad je, prema njihovim podacima, bilo preko 7000 duša!:) I kao što reče Dell, treba otići tamo od 10 sati, jer postoje i suncobrani i ležaljke koje jedino tada mogu da se zauzmu, kasnije su šanse skoro nikakve! Sve u svemu, lepo je otići i rashladiti se u ovim vrelim danima, a klinarima je to praaaavvvaaaa uživancija!:)))))
 
Upravo sam videla sajt:

Radno vreme Aqua parka je od 10 do 18h - svakog dana

Cena ulaznice je 200 dinara za odrasle i 100 dinara za decu ispod 7 godina - za celo radno vreme i mogu da se koriste svi tobogani i svi bazeni.

Aqua park u Jagodini nalazi se u najlepšem delu grada u okviru sportsko turističkog kompleksa. Prostire se na površini od 30 000 m2.

Sadrži 6 bazena za sportske i rekreativne aktivnosti sa vodenim atrakcijama za decu i sistenom tobogana ukupne dužine oko 400 metara.

Olimpijski bazen je opremljen za održavanje plivačkih i vaterpolo takmičenja po FINA propisima.

Aqua park sadrži terene za: mali fudbal, košarku, rukomet, odbojku, odbojku na pesku i stoni tenis.

U okviru Aqua parka nalazi se i restoran brze hrane i dva kafe bara.

Ceo Aqua park osvetljen je reflektorima za održavanje noćnih sportskih i kulturnih - zabavnih manifestacija.

-------------------------------------------------------------

Mogu da kazem samo to da ni "Waterland" u Solunu ne pruza nista bolje, a cene su za decu 10, a za odrasle 13 Eura.

A sto se tice zelenila nadam se da su planeri ovog parka i to predvideli u nekoj buducnosti.
Svaka cast samo napred!
 
Pre bi ovo u Jagodini nazvao bazenima sa nekoliko dečijih tobogana a takvih tobogana ima na nekoliko jezera i bazena u Srbiji.
Evo slike jednog aqua-parka u Hurgadi.Većina tobogana polazi sa visine od 30 i više metara a tobogani za decu su izdvojeni u posebnom delu.
Aquapark1-1.jpg
 
Taman neko kod nas resi da uradi nesto lepo, odmah se nadju i da pljuju. Standard nam nije kao u Evropi ali zato hocemo tobogane kao u Evropi?!
Nisam bila u Jagodini, nije mi blizu ali BRAVO za sve koji urade nesto lepo!!!
 
Ja sam prošle nedelje 29. 07 bila u Akva parku.
Iz Beograda se kolima putuje nekih sat, sat i po vremena, put je ok.
Ulaz za odrasle je 200 din, a za decu 100din.
Akva park ako se to uopšte može nazvati tako je potpuna katastrofa.
Red za spuštanje niz tobogane je katastrofa, čeka se u proseku 1h za jedan spust koji traje 2 sekunde. Tobogani čitava 4 za odrasle, ništa posebno. Gužva je ogromna i u Olimpijskom bazenu, tako da ništa ni od plivanja. Ako slučajuno niste poneli hranu, red za pljeskavice, palačinke je kilometarski. Pomislite nakon svih tih gužvi da ćete sesti u kafić i popiti kaficu, kad još jedno razočarenje, kafe nema. Tako da ako volite da se mučite i ako volite gužve posetite ovaj akva park.....
Veliki pozdrav!
 
alo bre!
šta je vama?
ovaj upoređuje hurgadu sa jagodinom,
pa jbt ako se išta meri lepotom akva parkova..?
sve vam ne valja, koji ste ganci.

uvek prilika da pljucnete na prvu ruku.
gužva? pa naravno da je gužva i u hurgadi se čeka red za spust. i u solunu. i na krfu. i u antaliji.
ne valjaju vam bazeni? idite na košutnjak. pa onda da vas čujem.
sve vam gadno što je naše.
da su mađari uradili bilo bi vam do yaya ili bugari. svi su vam bolji. zato i živimo ovako zbog takvih.
(ne ulazim u politiku, ne zanima me)
 
pajamaca:
alo bre!
šta je vama?
ovaj upoređuje hurgadu sa jagodinom,
pa jbt ako se išta meri lepotom akva parkova..?
sve vam ne valja, koji ste ganci.

uvek prilika da pljucnete na prvu ruku.
gužva? pa naravno da je gužva i u hurgadi se čeka red za spust. i u solunu. i na krfu. i u antaliji.
ne valjaju vam bazeni? idite na košutnjak. pa onda da vas čujem.
sve vam gadno što je naše.
da su mađari uradili bilo bi vam do yaya ili bugari. svi su vam bolji. zato i živimo ovako zbog takvih.
(ne ulazim u politiku, ne zanima me)
Bilo bi do yaya da je ovako nešto urađeno pre tridesetak godina bilo gde:(
Isto kao kada bi sada postavili dva ringišpila i jednu streljanu i da se hvalimo kako smo napravili zabavni park.
 

Back
Top