Studentski domovi

meni su sva dokumenta(svedocanstva i diploma ) na faxu..jel mogu da se uzmu, i jel moraju da se overe u opstini gde zivis? mogu li da ih uzmem da ih bar isfotokopiram...ali onda postoji mogucnost da mi ih ne overe u opstini bez originala na uvid..sta da radim?
 
andja_stay_cool:
meni su sva dokumenta(svedocanstva i diploma ) na faxu..jel mogu da se uzmu, i jel moraju da se overe u opstini gde zivis? mogu li da ih uzmem da ih bar isfotokopiram...ali onda postoji mogucnost da mi ih ne overe u opstini bez originala na uvid..sta da radim?
Ne verujem da ce ti traziti u opstini originale na uvid. Meni nisu uopste trazili. Napisace na poledjini fotokopije da se originali nalaze kod tebe. A da li moraju da se overe bas u opstini na cijoj teritoriji zivis? Pitam, jer su moja dokumenta overena u opstini gde sam isla u srednju skolu :-? Da li to ima neke veze :confused:
 
I ja sam imala slican problem prosle godine... Kopije svih dokumenata valjda imas, jer je trebalo da ih das prilikom prijave. E sad, treba da se overi u opstini gde zivis, i svuda traze originale na uvid. Ja sam nasla nekog poznatog ko je samo lupio pecat... Ali... :)
 
Viccky88:
Hej, ljudi, da li je tacno da brucosi dobijaju samo Patris, Karaburmu ili 4. april...?
Тачно тако. Колко знам ови са ФОНа Саобраћајног више електро фармацеутског иду у 4.април, Карабурма је за боље остале ови лошији остали Патрис.
 
Dobijaš poene i na jedno i na drugo, s tim što se za primanja dobija najviše dva poena, ne znam tačno kako, ako je prosek manji od polovine republičkog proseka, valjda... Nemoj me držati za reč. U Veri II su prošle godine dali dve sobe, jednu dvokrevetnu i jednu trokrevetnu. A dali su i pet apartmana u Studenjaku. Bilo je nešto 4. aprila, malo Košutnjaka, ostalo Karaburma i Patris...
 
Hej, jel' zna neko kolika je ta prosecna zarada u odnosu na koju se racunaju prihodi po clanu domacinstva...? I da li je bitniji prosek iz srednje ili ta primanja? Npr. meni je prosek iz srednje 39,93 a za primanja ne mogu da provalim koliko poena bih mogla da dobijem...tj. koliko bi mogli da mi oduzmu...mada, za primanja je razlika najvise do 2 poena, a to valjda nije mnogo u odnosu na uspeh...? Hm...?
 
geologicarka:
Dobijaš poene i na jedno i na drugo, s tim što se za primanja dobija najviše dva poena, ne znam tačno kako, ako je prosek manji od polovine republičkog proseka, valjda... Nemoj me držati za reč. U Veri II su prošle godine dali dve sobe, jednu dvokrevetnu i jednu trokrevetnu. A dali su i pet apartmana u Studenjaku. Bilo je nešto 4. aprila, malo Košutnjaka, ostalo Karaburma i Patris...

Prosek po chlanu, ili...??
 

Back
Top