Studentski domovi

najnovija infomacija:
by the way..oni stvarno nisu normalni....treba da idemo bar 2 dana ranije, da obavimo preglem, uzmemo karticu...a gde da spavamo u beogradu do 1.?
ne zivimo svi na pola sata...tu u blizini..grrrrr!

Raspodela za devojke obaviće se u sali SD"Karaburma" u subotu 29.09.2007.god. po sledećem rasporedu:


- studenti sa rednim brojem od 1-250 od 09:00h
- studenti sa rednim brojem od 251-558 od 13:00h

Raspodela za muškarce obaviće se u sali SD“Karaburma“ u nedelju 30.09.2007.god. po sledećem rasporedu:

- studenti sa rednim brojem od 1-250 od 09:00h
- studenti sa rednim brojem od 251-408 od 13:00h

Preporuka redosleda radnji za studente koji su rangirani do rednog broja 300:

1.preuzimate uput za useljenje u studentski dom-na raspodeli
2.preuzimate studentsku karticu-na blagajni
3.obavljate lekarski pregled-u ambulanti Studentske poliklinike, koja se nalazi u holu SD“Karaburma“ (29.09. i 30.09. radiće od 9-15h).

Studenti koji ne stignu da obave lekarski pregled mogu to da učine:

• do 05.10.2007. u SD“Karaburma“ (8-14h), ili
• do 05.10.2007. u Studentskoj poliklinici (ul. Krunska 57), radnim danima (8-13h).

Status i datum obavljenog pregleda lekar će upisati na studentsku karticu, tako da je neophodno da student kad dođe na pregled već ima karticu.

Useljenje u studentske domove počinje 01.10.2007.(ponedeljak), a završava se 08.10.2007. Student koji se ne useli u navedenom roku, ostaće bez prava na smeštaj za ovu školsku godinu.

Za useljenje u studentski dom potrebno je:

• uput za useljenje (dobija se na raspodeli)
• studentska kartica
• lekarsko uverenje
• indeks i lična karta

Prilikom useljenja plaćaju se sledeće obaveze: depozit, stanarina, administrativni troškovi i društveni život.
 
Hm...Pa znas kako, lepo odes u subotu da obavis pregled i da dobijes uput za useljenje, vratis se kuci, i onda dodjes 1. da se uselis i taman ako imas prijem na fax-u tada. Ja sam zvala sluzbu smestaja i rekli su mi da se za vikend ionako ne mogu useliti, pa i da stignem da zavrsim sve obaveze. Useljenje je tek od 1. i to od 8h do 14h.
 
pa znas kako..ja ipak imam 500km u oba smera do bg-a...i 1500din karte..nije mi svejedno da dolazim gore kad mi se cefne
a imala sam posebnih problema sa karticom..vec su me vracali 3 puta..tako daa....uzas..
u svakom slucaju..ja nocas putujem gore, uzimam karticu, idem na pregled..i banjozam po bg-u do 01. =)
 
ja isto mislim da bi trebali da dozvole useljenje za vikend... Ako su sobe spremne, ne vidim u cemu je problem jer vecini fakultet pocinje 1.10.
Meni npr. pocinje u 10 a treba mi 2 sata do bg
Drugarica iz obliznjeg mesta je upisala medicinu i bas mi danas kaze da joj fakultet pocinje 1. u 8 a treba joj oko dva sata do bg, a prvi bus je u 6... a gde je medicinski fakultet od glavne...
a sam cetiri godine bio u srednjoskolskom domu i svaki put je useljenje bilo 31.8 (ako se u skolu kretalo 1.9)...
pOZz
 
Pa to bi super bilo, i ja nisam bas blizu, imam sigurno 300 km, a moram sutra da dodjem po karticu i po taj uput za useljenje samo. Na pregled ne mogu, jer sam u drugoj grupi, tako da cu u ponedeljak pre prijema na fax morati na lekarsko i na useljenje. Ali, dobro, bar cu sutra poneti neke od stvari i ostaviti kod drugarice, da se ne mlatim u ponedeljak sa gomilom torbi...
 
Znam, ali ako dolazim u subotu, tj. sutra, verovatno ce biti guzve, ici ce na pregled ovi iz prve grupe, pa ne znam da li cu stici. A sta ti rade tamo? :) I za karticu, jel' samo treba da donesem onaj racun da sam platila ili treba jos nesto?
 
e, zato dodji ranije, dok su ovi iz prve grupe na raspodelii i obavi to. brzo ide.
za karticu ti je potreban samo index. mada, nista te ne kosta da poneses i racun.
najzanimljiviji deo-PREGLED. radi neki celavac. mmmmmm:)
pogleda ti sake, pita za neke nasledne i hronicne bolesti, pokazes mu stomak i to je sve.
 
Hej, i ja sam na Filoloskom :) Pa izgleda da cemo morati peske do Vukovog spomenika(svi kazu da je puno, ali stvarno nije) a onda hvatamo (jedini) bus broj 65 koji ide negde na gore, iza groblja, gde je i dom. Ne znam kakve su sobe, verovatno nisu bas najbolje, a kupatila su renovirana posto su bila u ocajnom stanju...bar sam tako ja saznala. A mene su ubacili kao trecu u neku sobu (21), tako da nemam pojma nista, ni sa kim sam, bas nemam pojma...
 
Dogovoreno :) Samo da kupim reso za kafu :) :) :) E, a ako si mi cimerke neki baksuzi, ja dolazim kod tebe, hehe... :)
Dakle, sa Z. Venca ide busic...E, a je l' cemo stici mi sutra do 12h na fax na prijem? Valjda za useljenje nece biti nekog procesa , pa da cekamo ko juce onoliko...
P.S. Koji smer si upisala?
 
Samo izvoli. Skuvacu ja kafu, u kuvalu.:)
Ne znam koliko traju te procedure u domu, ali mislim da stizemo do 12h. Mada, taj prijem na fax nije obavezan. Bilo bi dobro da stignemo na onaj skup po studijskim grupama, u 13h.
Upisala sam 01-srpski jezik i knjizevnost. Ti?
 
Ova druga grupa kad je dosla na red, ostalo je samo 20 mesta u Karaburmi... Sve ste uzeli :( Ali, dobro, snaci cemo se i mi u Patrisu :) 13.sprat? Ja volim broj 13, meni je to srecan broj, tako da nemoj da brines, valjda nije ni tebi baksuzan :)
 
Patris. Bicu sa bivsom cimerkom i jos nekom devojkom. Zna li neko kakve su sobe, da li je potrebno krecenje? Kako stici od Patrisa do Filoloskog?

od filoloskog do patrisa ide ovako: mozes da hvatas 26 na trgu pa sidjes u bulevaru kod tehnickih fakulteta spustis se i eto 65tice... jos bolja varijanta, hvatas 27 na trgu republike isto ali ona skrece odmah posle tehnickih fakulteta u ruzveltovu i ti sidjes cim prodje 'tramvaj' i na istoj stanici cekas 65 do patrisa... za patris je samo problem nocni prevoz...
 

Back
Top