TRENURNO MISLIM NA:...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
hm...
1.) sutra se idem sunčat!
2.) ne smem više da jedem slatko, za 15 dana idem na more, neće mi kupaće dobro stajat
3.) mrš, komarac, crko dabogda
4.) moram dat punit baterije za epilator
5.) jbte kako je stanislav zgodan...
6.) dal bi mi stajala ona lila haljina?
7.) joj kako mi se spava, kako ću radit sutra
8.) šta ako ga sutra opet vidim?
9.) odoh da zapalim...


eto otprilike neki fleshevi
 
trofazna:
hm...
1.) sutra se idem sunčat!
2.) ne smem više da jedem slatko, za 15 dana idem na more, neće mi kupaće dobro stajat
3.) mrš, komarac, crko dabogda
4.) moram dat punit baterije za epilator
5.) jbte kako je stanislav zgodan...
6.) dal bi mi stajala ona lila haljina?
7.) joj kako mi se spava, kako ću radit sutra
8.) šta ako ga sutra opet vidim?
9.) odoh da zapalim...


eto otprilike neki fleshevi
:lol: :lol:

... pa pusi s nama... :lol: Sta ti je sugestija, sad i ja o svemu tome razmisljam... :lol:
 
celog dana mislim na bivseg. flesevi: on i ja u bioskopu, kad smo se posle jurili do auta; on i ja na moru, beskrajne setnje uvece i cutanje..; neki delici sekunde sto mi prolete kroz secanje..; cigareta podeljena "posle"...(uvek smo palili tu jednu) ; njegova ruka u mojoj kosi, to me proganja..; onda jedne veceri, pljusak, brisaci ne mogu da postignu da obrisu..on i ja u autu..satima pricali o svemu..ja mu za rodjendan poklonila pesmu koju sam napisala o nama...secam se kako je bio ganut, rekao da je najbolji poklon koji je ikada dobio..da mu se svidja jako, da smo to zaista mi..da smo zaista nesto posebno... secam se, kad mi je jednom, dok smo sedeli na podu kod mene i jeli neku gibanicu od pre dva dana, rekao da, jedino sto bi moglo u zivotu da ga dotuce je da i MI zavrsimo kao hiljade drugih parova....svega se scam...
iz ove perspektive, sada, shvatam da nismo zavrsili kao hiljade drugih parova.....a volela bih da jesmo..meni bi bilo lakse..
 
NovaIsta:
celog dana mislim na bivseg. flesevi: on i ja u bioskopu, kad smo se posle jurili do auta; on i ja na moru, beskrajne setnje uvece i cutanje..; neki delici sekunde sto mi prolete kroz secanje..; cigareta podeljena "posle"...(uvek smo palili tu jednu) ; njegova ruka u mojoj kosi, to me proganja..; onda jedne veceri, pljusak, brisaci ne mogu da postignu da obrisu..on i ja u autu..satima pricali o svemu..ja mu za rodjendan poklonila pesmu koju sam napisala o nama...secam se kako je bio ganut, rekao da je najbolji poklon koji je ikada dobio..da mu se svidja jako, da smo to zaista mi..da smo zaista nesto posebno... secam se, kad mi je jednom, dok smo sedeli na podu kod mene i jeli neku gibanicu od pre dva dana, rekao da, jedino sto bi moglo u zivotu da ga dotuce je da i MI zavrsimo kao hiljade drugih parova....svega se scam...
iz ove perspektive, sada, shvatam da nismo zavrsili kao hiljade drugih parova.....a volela bih da jesmo..meni bi bilo lakse..
dovoljno napisano i da ja pomislim na nju :roll: :roll:
 
NovaIsta:
celog dana mislim na bivseg. flesevi: on i ja u bioskopu, kad smo se posle jurili do auta; on i ja na moru, beskrajne setnje uvece i cutanje..; neki delici sekunde sto mi prolete kroz secanje..; cigareta podeljena "posle"...(uvek smo palili tu jednu) ; njegova ruka u mojoj kosi, to me proganja..; onda jedne veceri, pljusak, brisaci ne mogu da postignu da obrisu..on i ja u autu..satima pricali o svemu..ja mu za rodjendan poklonila pesmu koju sam napisala o nama...secam se kako je bio ganut, rekao da je najbolji poklon koji je ikada dobio..da mu se svidja jako, da smo to zaista mi..da smo zaista nesto posebno... secam se, kad mi je jednom, dok smo sedeli na podu kod mene i jeli neku gibanicu od pre dva dana, rekao da, jedino sto bi moglo u zivotu da ga dotuce je da i MI zavrsimo kao hiljade drugih parova....svega se scam...
iz ove perspektive, sada, shvatam da nismo zavrsili kao hiljade drugih parova.....a volela bih da jesmo..meni bi bilo lakse..
:cry: :cry: :cry:
znam kako je to,i to dobro......
 
na nas drugi sastanak kada smo se krili ispod mosta i cekali da kisa prestane da pada,medjutim ona je presla u sneg... na duge noci provedena kod mene ili kod nje, na udes koji smo imali kolima.... na poljupce,na neznost, na njeno Milane volim te...(nedostaje mi) na puno bezbriznih trenutaka, na setnju i odlazak u Vrnjacku Banju, na setnju kraj Morave, Sumaricama, na to kako nas je gledao neki tip dok smo se sexali u kolima, na puno puno lepih trenutaka,na suze koje je pustila dok sam ja lezao u bolnici... na iskrenost i ljubav koju mi je pruzala... na trenutke kad smo smisljali imena deci... planirali vencanje,zivot, bili smo lep par, mnogi su nam zavideli,zlobni su nas i rastavili...
dovoljno ima jos puno,mogu da pisem nocima i nocima, dovoljno posle ovoga da shvatim da je jos uvek volim,iako zelim da bude drugacije,nije... jos uvek je tu ,u mom srcu, u mojim mislima...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top