TRENURNO MISLIM NA:...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Opet na nju...
Da znate kako "kjut" mladez ima...eee otkidam...
Neki ce pomisliti...mladez k'o mladez, ali nije...po prirodi ima svetliji ten i to joj je jedan od sedam mladeza na telu...da samo znate kakav kontrast lupa...
Zelim je...
A apropo svega toga sam bolestan kao dzukela...imam anginu i regularna temperatura mi je 38...sto bas i nije cool...
P.S. Misle da je mononukleoza...mada sumnjam...ali danas dobijam rezultate...
P.P.S. Mislim na nju kako svira klavir...pa ona na klaviru...pa ja na njoj...xaxaxa...
pozz
 
ja se secam kako sam je vodio pod sator... i kako sam joj kupio secernu vunu... i privezak sto svetli... i kako je gazda Roki napravio da sve izgleda savrseno... cist stolnjak postavio... a kockice sarene... lepo sve... onda, miki svira samo za nas... "ave te kela"... a ona je bila kao princeza iz Indije... pa, kad se nasmeje, oni beli zubi... sve mi tako flesevi prolaze kroz glavu... zasto moram da mislim na to?
 
Razmisljam o duznicima koji me zavlace i kako da naplatim kod nekih hronicnih. A u medjuvremenu mi se javljaju flesevi sa ribom sa kojom sam imao najbolji sex u zivotu. Ne bih da mi se vrati jer je bilo jako mucno, ali znate ono:"Volim sex i rado ga se secam.";)
 
......moram da napokon sednem i napišem ovaj glupi diplomski.....
....vruće mi je.....
....nisam išla na trčanje jutros....i grize me savest....
....uključila sam klimu i još uvek mi je vruće.....
....krajnje je vreme da nađem momka.....
.....ili ljubavnika.....hm.....
 
Grimizni_ratnik:
Razmisljam o duznicima koji me zavlace i kako da naplatim kod nekih hronicnih. A u medjuvremenu mi se javljaju flesevi sa ribom sa kojom sam imao najbolji sex u zivotu. Ne bih da mi se vrati jer je bilo jako mucno, ali znate ono:"Volim sex i rado ga se secam.";)

'Bes mi sve, ovo k'o da sam ja pis'o... I za duznike i za *******... :-?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top